Log in
Agenda
Locations
Tips
User login
E-mail or username
*
Password
*
Create new account
Request new password
Friesland calendar - music, concerts, events - Starting from Friday 19 April
-- All cities --
's Gravendeel
's-Heer Abtskerke
Aalsmeer
Aalst
Aalten
Aardenburg
Aarle-Rixtel
Abcoude
Aduard
Aken
Alblasserdam
Alkmaar
Almelo
Almere
Alphen
Alphen aan den Rijn
Amen
Amersfoort
Amstelveen
Amsterdam
Anderen
Ankeveen
Anna Paulowna
Antwerpen
Apeldoorn
Appingedam
Arlon
Arnhem
Asse
Assen
Asten
Austerlitz
Avenhorn
Baarland
Baarle-Nassau
Baarn
Babberich
Balk
Barendrecht
Barneveld
Bathmen
Beek
Beek en Donk
Beersel
Beerta
Beervelde
Beesd
Bemmel
Bennekom
Berchem
Berg en Dal
Bergeijk
Bergen
Bergen aan Zee
Bergen op Zoom
Berkel en Rodenrijs
Best
Beuningen
Beusichem
Beveren
Beverwijk
Biddinghuizen
Biervliet
Bilthoven
Bilzen
Bladel
Blaricum
Bleiswijk
Blijham
Bloemendaal
Boazum
Bodegraven
Boekel
Boekelo
Bolsward
Borger
Borne
Bornem
Boskoop
Bovenkarspel
Bovensmilde
Boxmeer
Boxtel
Breda
Bredevoort
Breskens
Brielle
Brouwershaven
Brugge
Bruinisse
Brussel
Bunnik
Bunschoten
Burgh-Haamstede
Bussloo
Bussum
Buurmalsen
Capelle aan den IJssel
Castricum
Charleroi
Coevorden
Cornjum
Cuijk
Culemborg
Dalfsen
Damwoude
De Bult
De Meern
De Rijp
De Westereen
Dedemsvaart
Delden
Delft
Delfzijl
Den Andel
Den Bosch
Den Dolder
Den Haag
Den Helder
Denekamp
Dessel
Deurne
Deventer
Didam
Diemen
Diepenheim
Dieren
Doesburg
Doetinchem
Dokkum
Domburg
Dongen
Doorn
Doornenburg
Dordrecht
Drachten
Dranouter
Drempt
Driebergen-Rijsenburg
Driel
Dronten
Drunen
Druten
Duiven
Edam
Ede
Eefde
Eeklo
Eelde
Eemnes
Eenrum
Eersel
Egmond aan Zee
Egmond aan den Hoef
Egmond-Binnen
Eibergen
Eindhoven
Elburg
Ell
Ellecom
Elsene
Elst
Emmeloord
Emmen
Engelbert
Enkhuizen
Enschede
Epe
Ermelo
Etten Leur
Eupen
Ewijk
Ezinge
Feerwerd
Franeker
Fransum
Garmerwolde
Gavere
Geertruidenberg
Geldermalsen
Geldrop
Geleen
Gemert
Gent
Gerwen
Gilze
Goes
Goirle
Goor
Gorinchem
Gorredijk
Gorssel
Gouda
Graauw
Gramsbergen
Grijpskerk
Groenlo
Groesbeek
Grolloo
Groningen
Grootschermer
Haaksbergen
Haarlem
Haarlo
Haarzuilens
Haastrecht
Haler
Hall
Hamont-Achel
Hardenberg
Harderwijk
Harfsen
Harlingen
Hasselt
Hasselt (Overijssel)
Hauwert
Hazerswoude-Dorp
Hazerswoude-Rijndijk
Heelsum
Heemskerk
Heemstede
Heerde
Heerenveen
Heerhugowaard
Heerlen
Heilig Landstichting
Heiloo
Heinkenszand
Heino
Heist-Goor
Heist-op-den-Berg
Hellendoorn
Hellevoetsluis
Helmond
Helvoirt
Hendrik-Ido-Ambacht
Hengelo
Herent
Herpt
Herzele
Heusden
Heusden-Zolder
Hillegom
Hilvarenbeek
Hilversum
Hoenderlo
Holten
Hongerige Wolf
Hoofddorp
Hooge Zwaluwe
Hoogerheide
Hoogeveen
Hoogezand
Hooghalen
Hoogwoud
Hoorn
Horst
Houten
Huijbergen
Huissen
Huizen
Hulst
IJhorst
IJmuiden
IJsselstijn
Ieper
Ilpendam
Joure
Kampen
Kapellen
Katwijk aan Zee
Kerkdriel
Kerkrade
Kinrooi
Klaaswaal
Kleve
Kloetinge
Kloosterburen
Klundert
Koedijk
Kolhorn
Kollum
Kortrijk
Koudekerk aan den Rijn
Koudum
Kranenburg
Kruiningen
Lage Vuursche
Landgraaf
Laren
Laren (Gelderland)
Leerdam
Leersum
Leeuwarden
Leffinge
Leiden
Leidschendam
Lelystad
Lemmer
Leusden
Leuven
Lewedorp
Lichtenvoorde
Lierop
Limmen
Linschoten
Lisse
Lisserbroek
Lochem
Lommel
Losdorp
Luik
Maarssen
Maassluis
Maastricht
Made
Mechelen
Medemblik
Meerhout
Megen
Melderslo
Meppel
Middelbeers
Middelburg
Middelburg (Maldegem)
Middelharnis
Middelstum
Middenbeemster
Mierlo
Mill
Millingen aan de Rijn
Mol
Mons
Monster
Montfort
Moordrecht
Munchen
Musselkanaal
Naaldwijk
Naarden
Namur
Nederweert
Nieuw- en Sint Joosland
Nieuwegein
Nieuwendijk
Nieuwkoop
Nieuwkuijk
Nijkerk
Nijmegen
Nijverdal
Noordlaren
Noordwelle
Noordwijk
Nootdorp
Norg
Notter
Nuenen
Nunspeet
Oegstgeest
Oirschot
Oisterwijk
Oldenzaal
Ommen
Oost-Souburg
Oostburg
Oostende
Oosterbeek
Oosterhout
Oosterlittens
Oostzaan
Oss
Otterlo
Ottersum
Oudebildtzijl
Oudenbosch
Oudenhoorn
Ouderkerk aan de Amstel
Oudesluis
Oudewater
Overasselt
Overveen
Panningen
Papendrecht
Peer
Peize
Pijnacker
Purmerend
Putten
Puurs-Sint-Amands
Raalte
Reeuwijk
Renesse
Reusel
Rheden
Rhenen
Ridderkerk
Rijen
Rijssen
Rijswijk
Rilland
Roden
Roderwolde
Roelofarendsveen
Roermond
Roeselare
Rolde
Roosendaal
Rosmalen
Rotterdam
Rozendaal
Sambeek
Santpoort-Noord
Sappemeer
Sassenheim
Schagen
Schaijk
Schalkhaar
Scheveningen
Schiedam
Schijndel
Schipluiden
Schoonhoven
Sevenum
Sijbrandahuis
Sint-Niklaas
Sittard
Sliedrecht
Sneek
Soest
Someren
Son en Breugel
Spaarnwoude
Spanbroek
Spijkenisse
Stadskanaal
Steenwijk
Stieltjeskanaal
Tegelen
Terneuzen
Terschelling
Texel
Tholen
Tiel
Tilburg
Tolkamer
Torhout
Turnhout
Twello
Twisk
Tytsjerk
Ubbergen
Uden
Ugchelen
Uitgeest
Ulft
Ulvenhout
Urk
Utrecht
Valkenburg
Valkenswaard
Valthermond
Veendam
Veenendaal
Veenhuizen
Veere
Veghel
Veldhoven
Velp
Velsen-Noord
Venlo
Venray
Verviers
Vianen
Vierakker
Vierlingsbeek
Vlaardingen
Vlieland
Vlissingen
Volendam
Vollenhove
Voorburg
Voorschoten
Voorst
Vorden
Vosselaar
Vroomshoop
Vught
Vuren
Waalwijk
Waddinxveen
Wageningen
Wanneperveen
Waregem
Warmenhuizen
Warmond
Warnsveld
Wassenaar
Wateringen
Weerselo
Weert
Weesp
Weeze
Werchter
Westbeemster
Westelbeers
Westwoud
Wier
Wieringerwerf
Wijchen
Wijk aan Zee
Wijk bij Duurstede
Wilrijk
Winschoten
Winsum
Winterswijk
Wiuwert
Woerden
Wormer
Woudrichem
Zaandam
Zaltbommel
Zand ('t Zand)
Zandvoort
Zeewolde
Zeist
Zenderen
Zevenaar
Zevenbergen
Zierikzee
Zoetermeer
Zoeterwoude
Zottegem
Zuid-Beijerland
Zuidlaren
Zuidwolde (Drenthe)
Zuidwolde (Groningen)
Zundert
Zutphen
Zwaag
Zwijndrecht
Zwijndrecht
Zwolle
Starting from:
-- Date --
19/04/2024 - Friday
20/04/2024 - Saturday
21/04/2024 - Sunday
22/04/2024 - Monday
23/04/2024 - Tuesday
24/04/2024 - Wednesday
25/04/2024 - Thursday
26/04/2024 - Friday
27/04/2024 - Saturday
28/04/2024 - Sunday
29/04/2024 - Monday
30/04/2024 - Tuesday
01/05/2024 - Wednesday
02/05/2024 - Thursday
03/05/2024 - Friday
04/05/2024 - Saturday
05/05/2024 - Sunday
06/05/2024 - Monday
07/05/2024 - Tuesday
08/05/2024 - Wednesday
09/05/2024 - Thursday
10/05/2024 - Friday
11/05/2024 - Saturday
12/05/2024 - Sunday
13/05/2024 - Monday
14/05/2024 - Tuesday
15/05/2024 - Wednesday
16/05/2024 - Thursday
17/05/2024 - Friday
18/05/2024 - Saturday
19/05/2024 - Sunday
20/05/2024 - Monday
21/05/2024 - Tuesday
22/05/2024 - Wednesday
23/05/2024 - Thursday
24/05/2024 - Friday
25/05/2024 - Saturday
26/05/2024 - Sunday
27/05/2024 - Monday
28/05/2024 - Tuesday
29/05/2024 - Wednesday
30/05/2024 - Thursday
31/05/2024 - Friday
01/06/2024 - Saturday
02/06/2024 - Sunday
03/06/2024 - Monday
04/06/2024 - Tuesday
05/06/2024 - Wednesday
06/06/2024 - Thursday
07/06/2024 - Friday
08/06/2024 - Saturday
09/06/2024 - Sunday
10/06/2024 - Monday
11/06/2024 - Tuesday
12/06/2024 - Wednesday
13/06/2024 - Thursday
14/06/2024 - Friday
15/06/2024 - Saturday
16/06/2024 - Sunday
17/06/2024 - Monday
18/06/2024 - Tuesday
19/06/2024 - Wednesday
20/06/2024 - Thursday
21/06/2024 - Friday
22/06/2024 - Saturday
23/06/2024 - Sunday
24/06/2024 - Monday
25/06/2024 - Tuesday
26/06/2024 - Wednesday
27/06/2024 - Thursday
28/06/2024 - Friday
29/06/2024 - Saturday
30/06/2024 - Sunday
01/07/2024 - Monday
02/07/2024 - Tuesday
03/07/2024 - Wednesday
04/07/2024 - Thursday
05/07/2024 - Friday
06/07/2024 - Saturday
07/07/2024 - Sunday
08/07/2024 - Monday
09/07/2024 - Tuesday
10/07/2024 - Wednesday
11/07/2024 - Thursday
12/07/2024 - Friday
13/07/2024 - Saturday
14/07/2024 - Sunday
15/07/2024 - Monday
16/07/2024 - Tuesday
17/07/2024 - Wednesday
Next day
North Holland
North Brabant
Gelderland
South Holland
Limburg
Utrecht
Overijssel
Zeeland
Flevoland
Friesland
Drenthe
Groningen
North Rhine-Westphalia
Flanders
Brussels
Walloon Region
Bavaria
Add event
Friday 19 April 2024
Drachten
Danny Vera
Drachten,
De Lawei
Fr 19/04
Filemon Wesselink en Lammert Kamphuis
Drachten,
De Lawei
Fr 19/04
Wicked Little Letters
Drachten,
De Lawei
Fr 19/04
Toneelgroep Maastricht
Drachten,
De Lawei
Fr 19/04
Gabbernacht
Drachten,
Drachten - diverse locaties
Fr 19/04
Gabbernacht 21:00
Drachten,
Drachten - diverse locaties
Fr 19/04
Toontje Lager
Drachten,
Iduna
Fr 19/04
Heerenveen
Open Podium - Georganiseerd door De Kas
Heerenveen,
Posthuis Theater
Fr 19/04
Leeuwarden
Ravemasters
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Fr 19/04
Balkan Nightlife 23:00
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Fr 19/04
High Tea
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Fr 19/04
High Tea Leeuwarden x Anahata 23:00
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Fr 19/04
Anahata x High Tea Leeuwarden 23:00
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Fr 19/04
Sneek
Philip Kroonenberg
Sneek,
Het Bolwerk
Fr 19/04
King King + Five Dollar Shake
Sneek,
Het Bolwerk
Fr 19/04
Lisa Staal
Sneek,
Theater Sneek
Fr 19/04
Saturday 20 April 2024
Drachten
Tg Goed Gezelschap
Drachten,
De Lawei
Sa 20/04
De CircusCoalitie
Drachten,
De Lawei
Sa 20/04
We Love Bertus Sipma! 23:00
Drachten,
Drachten - diverse locaties
Sa 20/04
Feuer- engel
Drachten,
Iduna
Sa 20/04
Franeker
Maarten van Rossem
Franeker,
De Koornbeurs
Sa 20/04
Heerenveen
70's Unplugged - Songs for the Road
Heerenveen,
Posthuis Theater
Sa 20/04
Lemmer
Ubuntu
Lemmer,
De Hege Fonnen
Sa 20/04
Oudebildtzijl
SlikTones presenteert: Matt Perriment (UK)
Oudebildtzijl,
Oudebildtzijl - diverse locaties
Sa 20/04
Sneek
Frissa met Josylvio
Sneek,
Het Bolwerk
Sa 20/04
Lisa Ostermann
Sneek,
Theater Sneek
Sa 20/04
Sunday 21 April 2024
Drachten
Oorkaan
Drachten,
De Lawei
Su 21/04
La Chimera
Drachten,
De Lawei
Su 21/04
Rosalie Cunningham
Drachten,
Iduna
Su 21/04
Franeker
The Bootleg Sixties
Franeker,
De Koornbeurs
Su 21/04
Leeuwarden
Theatervoorstelling 'Ubuntu' door Janneke Warringa
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Su 21/04
Sneek
Bas & Gitaardag
Sneek,
Het Bolwerk
Su 21/04
Gruppo Sportivo
Sneek,
Het Bolwerk
Su 21/04
Tuesday 23 April 2024
Franeker
Inshallah a Boy
Franeker,
De Koornbeurs
Tu 23/04
Heerenveen
Wie is er bang voor Virginia Woolf? - Sanne Wallis de Vries, Bas Hoeflaak, Alex Ploeg en Claire Bender
Heerenveen,
Posthuis Theater
Tu 23/04
Wednesday 24 April 2024
Franeker
Kromanti
Franeker,
De Koornbeurs
We 24/04
Heerenveen
Yentl en de Boer - Modderkruipers
Heerenveen,
Posthuis Theater
We 24/04
Sneek
Ivgi&Greben
Sneek,
Theater Sneek
We 24/04
Thursday 25 April 2024
Drachten
So Fuckin' Confused
Drachten,
Iduna
Th 25/04
Heerenveen
STORMRAM 23/24 - Dubbelprogramma Noordelijk theatertalent
Heerenveen,
Posthuis Theater
Th 25/04
Leeuwarden
NH Café: Alsof ik zen ben - een expositie van Suzanne Pruiksma
Leeuwarden,
Neushoorn
Th 25/04
Sneek
Rust en Vreugd
Sneek,
Theater Sneek
Th 25/04
Friday 26 April 2024
Drachten
Still Traveling Wilburys
Drachten,
Iduna
Fr 26/04
Heerenveen
Elke Vierveijzer - Drift
Heerenveen,
Posthuis Theater
Fr 26/04
Leeuwarden
Bruut - - Koningsnacht
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Fr 26/04
Brak Op Het Plein
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Fr 26/04
Highschool Nostalgia
Leeuwarden,
Neushoorn
Fr 26/04
NH Café: Showcase #5
Leeuwarden,
Neushoorn
Fr 26/04
Saturday 27 April 2024
Local Legends
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Sa 27/04
Kingsday Festival
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Sa 27/04
Hard op Koningsdag
Leeuwarden,
Neushoorn
Sa 27/04
Sneek
Back to the Country - Part 13
Sneek,
Theater Sneek
Sa 27/04
Sunday 28 April 2024
Drachten
The Sidekicks
Drachten,
Iduna
Su 28/04
Heerenveen
Het avontuur van Pieter Konijn 3+ - Grappige en spannende voorstelling rond het beroemde konijn
Heerenveen,
Posthuis Theater
Su 28/04
Leeuwarden
Concert door Americana muzikant Timo de Jong
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Su 28/04
Tuesday 30 April 2024
Franeker
Peppa's bioscoop feestje
Franeker,
De Koornbeurs
Tu 30/04
Beestenboel aan boord
Franeker,
De Koornbeurs
Tu 30/04
De Zone of Intrest
Franeker,
De Koornbeurs
Tu 30/04
Heerenveen
Sonny Boy - Solo Stories | Tarikh Janssen
Heerenveen,
Posthuis Theater
Tu 30/04
Wednesday 01 May 2024
Franeker
Kung Fu Panda
Franeker,
De Koornbeurs
We 01/05
Game On
Franeker,
De Koornbeurs
We 01/05
Thursday 02 May 2024
De Legende van familie Vos
Franeker,
De Koornbeurs
Th 02/05
Verliefd op Bali
Franeker,
De Koornbeurs
Th 02/05
Dune
Franeker,
De Koornbeurs
Th 02/05
Friday 03 May 2024
Drachten
Age of Rage
Drachten,
Iduna
Fr 03/05
Sneek
Smûk
Sneek,
Het Bolwerk
Fr 03/05
Saturday 04 May 2024
Drachten
Age of Rage
Drachten,
Iduna
Sa 04/05
Sunday 05 May 2024
Leeuwarden
Bevrijdingsfestival Fryslân
Leeuwarden,
Leeuwarden - diverse locaties
Su 05/05
Wednesday 08 May 2024
Drachten
Bongzilla
Drachten,
Iduna
We 08/05
Leeuwarden
Magic Tom & Yuri
Leeuwarden,
Neushoorn
We 08/05
Thursday 09 May 2024
Club Klein
Leeuwarden,
Neushoorn
Th 09/05
Friday 10 May 2024
Sneek
No Fun At All + Sun-O-Bathers
Sneek,
Het Bolwerk
Fr 10/05
Saturday 11 May 2024
Drachten
Resolve
Drachten,
Iduna
Sa 11/05
Leeuwarden
Europaparty
Leeuwarden,
Neushoorn
Sa 11/05
Sunday 12 May 2024
Drachten
Exhorder
Drachten,
Iduna
Su 12/05
Thursday 16 May 2024
Prowl
Drachten,
Iduna
Th 16/05
Franeker
Best of Britain
Franeker,
De Koornbeurs
Th 16/05
Friday 17 May 2024
Drachten
Riot V
Drachten,
Iduna
Fr 17/05
Saturday 18 May 2024
Negative Approach
Drachten,
Iduna
Sa 18/05
Saturday 25 May 2024
Miranda Brouwer
Drachten,
Iduna
Sa 25/05
Franeker
Frank Belt
Franeker,
De Koornbeurs
Sa 25/05
Sunday 26 May 2024
Drachten
Platen- & cdbeurs
Drachten,
Iduna
Su 26/05
Thursday 30 May 2024
Christian Death
Drachten,
Iduna
Th 30/05
Friday 31 May 2024
The Beatnuts
Drachten,
Iduna
Fr 31/05
Leeuwarden
NH Café: Gunmoll
Leeuwarden,
Neushoorn
Fr 31/05
Sunday 02 June 2024
Drachten
The BluesBones
Drachten,
Iduna
Su 02/06
Saturday 15 June 2024
Single Meet Single
Drachten,
Iduna
Sa 15/06
Single Meet Single Party Drachten – 80’s, 90’s, 00’s till now
Drachten,
Iduna
Sa 15/06
Thursday 20 June 2024
The Gories
Drachten,
Iduna
Th 20/06
Friday 21 June 2024
Stevie Ray Vaughan Undercover
Drachten,
Iduna
Fr 21/06
Friday 28 June 2024
Tytsjerk
Imaginarium Festival
Tytsjerk,
Tytsjerk - diverse locaties
Fr 28/06
Saturday 29 June 2024
Imaginarium Festival
Tytsjerk,
Tytsjerk - diverse locaties
Sa 29/06
Sunday 30 June 2024
Drachten
Vader
Drachten,
Iduna
Su 30/06
Tytsjerk
Imaginarium Festival
Tytsjerk,
Tytsjerk - diverse locaties
Su 30/06
Friday 12 July 2024
Drachten
The Varukers
Drachten,
Iduna
Fr 12/07
Saturday 13 July 2024
The Damn Truth
Drachten,
Iduna
Sa 13/07
Wednesday 17 July 2024
Leeuwarden
Nervana
Leeuwarden,
Neushoorn
We 17/07
Friday 30 August 2024
Drachten
ONYX
Drachten,
Iduna
Fr 30/08
Friday 06 September 2024
Dirty Sound Magnet
Drachten,
Iduna
Fr 06/09
Sunday 15 September 2024
We Love Dark Music
Drachten,
Iduna
Su 15/09
Thursday 19 September 2024
The Beat featuring Ranking JNR
Drachten,
Iduna
Th 19/09
Saturday 28 September 2024
Gabber Syndrome Birthday Bash
Drachten,
Iduna
Sa 28/09
Sunday 29 September 2024
Dom Martin Trio
Drachten,
Iduna
Su 29/09
Friday 04 October 2024
Jeru the Damaja
Drachten,
Iduna
Fr 04/10
Saturday 05 October 2024
Septicflesh
Drachten,
Iduna
Sa 05/10
Friday 11 October 2024
Slope
Drachten,
Iduna
Fr 11/10
Leeuwarden
WIES
Leeuwarden,
Neushoorn
Fr 11/10
Saturday 12 October 2024
Drachten
Martijn Fischer
Drachten,
Iduna
Sa 12/10
Tuesday 22 October 2024
Nashville Pussy
Drachten,
Iduna
Tu 22/10
Saturday 02 November 2024
Rock Party Of The Year
Drachten,
Iduna
Sa 02/11
Thursday 07 November 2024
Leeuwarden
Elmer
Leeuwarden,
Neushoorn
Th 07/11
Saturday 09 November 2024
Drachten
The Iron Maidens
Drachten,
Iduna
Sa 09/11
Wednesday 20 November 2024
Nazareth
Drachten,
Iduna
We 20/11
Languages
Nederlands
English