Log in
Agenda
Locations
Tips
User login
E-mail or username
*
Password
*
Create new account
Request new password
Utrecht calendar - music, concerts, events - Starting from Thursday 28 March
-- All cities --
's Gravendeel
's-Heer Abtskerke
Aalsmeer
Aalst
Aalten
Aardenburg
Aarle-Rixtel
Abcoude
Aduard
Aken
Alblasserdam
Alkmaar
Almelo
Almere
Alphen
Alphen aan den Rijn
Amen
Amersfoort
Amstelveen
Amsterdam
Anderen
Ankeveen
Anna Paulowna
Antwerpen
Apeldoorn
Appingedam
Arlon
Arnhem
Asse
Assen
Asten
Austerlitz
Avenhorn
Baarland
Baarle-Nassau
Baarn
Babberich
Balk
Barendrecht
Barneveld
Bathmen
Beek
Beek en Donk
Beersel
Beerta
Beervelde
Beesd
Bemmel
Bennekom
Berchem
Berg en Dal
Bergeijk
Bergen
Bergen aan Zee
Bergen op Zoom
Berkel en Rodenrijs
Best
Beuningen
Beusichem
Beveren
Beverwijk
Biddinghuizen
Biervliet
Bilthoven
Bilzen
Bladel
Blaricum
Bleiswijk
Blijham
Bloemendaal
Boazum
Bodegraven
Boekel
Boekelo
Bolsward
Borger
Borne
Bornem
Boskoop
Bovenkarspel
Bovensmilde
Boxmeer
Boxtel
Breda
Bredevoort
Breskens
Brielle
Brouwershaven
Brugge
Bruinisse
Brussel
Bunnik
Bunschoten
Burgh-Haamstede
Bussloo
Bussum
Buurmalsen
Capelle aan den IJssel
Castricum
Charleroi
Coevorden
Cornjum
Cuijk
Culemborg
Dalfsen
Damwoude
De Bult
De Meern
De Rijp
De Westereen
Dedemsvaart
Delden
Delft
Delfzijl
Den Andel
Den Bosch
Den Dolder
Den Haag
Den Helder
Denekamp
Dessel
Deurne
Deventer
Didam
Diemen
Diepenheim
Dieren
Doesburg
Doetinchem
Dokkum
Domburg
Dongen
Doorn
Doornenburg
Dordrecht
Drachten
Dranouter
Drempt
Driebergen-Rijsenburg
Driel
Dronten
Drunen
Druten
Duiven
Edam
Ede
Eefde
Eeklo
Eelde
Eemnes
Eenrum
Eersel
Egmond aan Zee
Egmond aan den Hoef
Egmond-Binnen
Eibergen
Eindhoven
Elburg
Ell
Ellecom
Elsene
Elst
Emmeloord
Emmen
Engelbert
Enkhuizen
Enschede
Epe
Ermelo
Etten Leur
Eupen
Ewijk
Ezinge
Feerwerd
Franeker
Fransum
Garmerwolde
Gavere
Geertruidenberg
Geldermalsen
Geldrop
Geleen
Gemert
Gent
Gerwen
Gilze
Goes
Goirle
Goor
Gorinchem
Gorredijk
Gorssel
Gouda
Graauw
Gramsbergen
Grijpskerk
Groenlo
Groesbeek
Grolloo
Groningen
Grootschermer
Haaksbergen
Haarlem
Haarlo
Haarzuilens
Haastrecht
Haler
Hall
Hamont-Achel
Hardenberg
Harderwijk
Harfsen
Harlingen
Hasselt
Hasselt (Overijssel)
Hauwert
Hazerswoude-Dorp
Hazerswoude-Rijndijk
Heelsum
Heemskerk
Heemstede
Heerde
Heerenveen
Heerhugowaard
Heerlen
Heilig Landstichting
Heiloo
Heinkenszand
Heino
Heist-Goor
Heist-op-den-Berg
Hellendoorn
Hellevoetsluis
Helmond
Helvoirt
Hendrik-Ido-Ambacht
Hengelo
Herent
Herpt
Herzele
Heusden
Heusden-Zolder
Hillegom
Hilvarenbeek
Hilversum
Hoenderlo
Holten
Hongerige Wolf
Hoofddorp
Hooge Zwaluwe
Hoogerheide
Hoogeveen
Hoogezand
Hooghalen
Hoogwoud
Hoorn
Houten
Huijbergen
Huissen
Huizen
Hulst
IJhorst
IJmuiden
IJsselstijn
Ieper
Ilpendam
Joure
Kampen
Kapellen
Katwijk aan Zee
Kerkdriel
Kerkrade
Kinrooi
Klaaswaal
Kleve
Kloetinge
Kloosterburen
Klundert
Koedijk
Kolhorn
Kollum
Kortrijk
Koudekerk aan den Rijn
Koudum
Kranenburg
Kruiningen
Lage Vuursche
Landgraaf
Laren
Laren (Gelderland)
Leerdam
Leersum
Leeuwarden
Leffinge
Leiden
Leidschendam
Lelystad
Lemmer
Leusden
Leuven
Lewedorp
Lichtenvoorde
Lierop
Limmen
Linschoten
Lisse
Lisserbroek
Lochem
Lommel
Losdorp
Luik
Maarssen
Maassluis
Maastricht
Made
Mechelen
Medemblik
Meerhout
Megen
Melderslo
Meppel
Middelbeers
Middelburg
Middelburg (Maldegem)
Middelharnis
Middelstum
Middenbeemster
Mierlo
Mill
Millingen aan de Rijn
Mol
Mons
Monster
Montfort
Moordrecht
Munchen
Musselkanaal
Naaldwijk
Naarden
Namur
Nederweert
Nieuw- en Sint Joosland
Nieuwegein
Nieuwendijk
Nieuwkoop
Nieuwkuijk
Nijkerk
Nijmegen
Nijverdal
Noordlaren
Noordwelle
Noordwijk
Nootdorp
Norg
Notter
Nuenen
Nunspeet
Oegstgeest
Oirschot
Oisterwijk
Oldenzaal
Ommen
Oost-Souburg
Oostburg
Oostende
Oosterbeek
Oosterhout
Oosterlittens
Oostzaan
Oss
Otterlo
Ottersum
Oudebildtzijl
Oudenbosch
Oudenhoorn
Ouderkerk aan de Amstel
Oudesluis
Oudewater
Overasselt
Overveen
Panningen
Papendrecht
Peer
Peize
Pijnacker
Purmerend
Putten
Puurs-Sint-Amands
Raalte
Reeuwijk
Renesse
Reusel
Rheden
Rhenen
Ridderkerk
Rijen
Rijssen
Rijswijk
Rilland
Roden
Roderwolde
Roelofarendsveen
Roermond
Roeselare
Rolde
Roosendaal
Rosmalen
Rotterdam
Rozendaal
Sambeek
Santpoort-Noord
Sappemeer
Sassenheim
Schagen
Schaijk
Schalkhaar
Scheveningen
Schiedam
Schijndel
Schipluiden
Schoonhoven
Sevenum
Sijbrandahuis
Sint-Niklaas
Sittard
Sliedrecht
Sneek
Soest
Someren
Son en Breugel
Spaarnwoude
Spanbroek
Spijkenisse
Stadskanaal
Steenwijk
Stieltjeskanaal
Tegelen
Terneuzen
Terschelling
Texel
Tholen
Tiel
Tilburg
Tolkamer
Torhout
Turnhout
Twello
Twisk
Ubbergen
Uden
Ugchelen
Uitgeest
Ulft
Ulvenhout
Urk
Utrecht
Valkenburg
Valkenswaard
Valthermond
Veendam
Veenendaal
Veenhuizen
Veere
Veghel
Veldhoven
Velp
Velsen-Noord
Venlo
Venray
Verviers
Vianen
Vierakker
Vierlingsbeek
Vlaardingen
Vlieland
Vlissingen
Volendam
Vollenhove
Voorburg
Voorschoten
Voorst
Vorden
Vosselaar
Vroomshoop
Vught
Vuren
Waalwijk
Waddinxveen
Wageningen
Wanneperveen
Waregem
Warmenhuizen
Warmond
Warnsveld
Wassenaar
Wateringen
Weerselo
Weert
Weesp
Weeze
Werchter
Westbeemster
Westelbeers
Westwoud
Wier
Wieringerwerf
Wijchen
Wijk aan Zee
Wijk bij Duurstede
Wilrijk
Winschoten
Winsum
Winterswijk
Wiuwert
Woerden
Wormer
Woudrichem
Zaandam
Zaltbommel
Zand ('t Zand)
Zandvoort
Zeewolde
Zeist
Zenderen
Zevenaar
Zevenbergen
Zierikzee
Zoetermeer
Zoeterwoude
Zottegem
Zuid-Beijerland
Zuidlaren
Zuidwolde (Drenthe)
Zuidwolde (Groningen)
Zundert
Zutphen
Zwaag
Zwijndrecht
Zwijndrecht
Zwolle
Starting from:
-- Date --
28/03/2024 - Thursday
29/03/2024 - Friday
30/03/2024 - Saturday
31/03/2024 - Sunday
01/04/2024 - Monday
02/04/2024 - Tuesday
03/04/2024 - Wednesday
04/04/2024 - Thursday
05/04/2024 - Friday
06/04/2024 - Saturday
07/04/2024 - Sunday
08/04/2024 - Monday
09/04/2024 - Tuesday
10/04/2024 - Wednesday
11/04/2024 - Thursday
12/04/2024 - Friday
13/04/2024 - Saturday
14/04/2024 - Sunday
15/04/2024 - Monday
16/04/2024 - Tuesday
17/04/2024 - Wednesday
18/04/2024 - Thursday
19/04/2024 - Friday
20/04/2024 - Saturday
21/04/2024 - Sunday
22/04/2024 - Monday
23/04/2024 - Tuesday
24/04/2024 - Wednesday
25/04/2024 - Thursday
26/04/2024 - Friday
27/04/2024 - Saturday
28/04/2024 - Sunday
29/04/2024 - Monday
30/04/2024 - Tuesday
01/05/2024 - Wednesday
02/05/2024 - Thursday
03/05/2024 - Friday
04/05/2024 - Saturday
05/05/2024 - Sunday
06/05/2024 - Monday
07/05/2024 - Tuesday
08/05/2024 - Wednesday
09/05/2024 - Thursday
10/05/2024 - Friday
11/05/2024 - Saturday
12/05/2024 - Sunday
13/05/2024 - Monday
14/05/2024 - Tuesday
15/05/2024 - Wednesday
16/05/2024 - Thursday
17/05/2024 - Friday
18/05/2024 - Saturday
19/05/2024 - Sunday
20/05/2024 - Monday
21/05/2024 - Tuesday
22/05/2024 - Wednesday
23/05/2024 - Thursday
24/05/2024 - Friday
25/05/2024 - Saturday
26/05/2024 - Sunday
27/05/2024 - Monday
28/05/2024 - Tuesday
29/05/2024 - Wednesday
30/05/2024 - Thursday
31/05/2024 - Friday
01/06/2024 - Saturday
02/06/2024 - Sunday
03/06/2024 - Monday
04/06/2024 - Tuesday
05/06/2024 - Wednesday
06/06/2024 - Thursday
07/06/2024 - Friday
08/06/2024 - Saturday
09/06/2024 - Sunday
10/06/2024 - Monday
11/06/2024 - Tuesday
12/06/2024 - Wednesday
13/06/2024 - Thursday
14/06/2024 - Friday
15/06/2024 - Saturday
16/06/2024 - Sunday
17/06/2024 - Monday
18/06/2024 - Tuesday
19/06/2024 - Wednesday
20/06/2024 - Thursday
21/06/2024 - Friday
22/06/2024 - Saturday
23/06/2024 - Sunday
24/06/2024 - Monday
25/06/2024 - Tuesday
Next day
North Holland
North Brabant
Gelderland
South Holland
Limburg
Utrecht
Overijssel
Zeeland
Flevoland
Friesland
Drenthe
Groningen
North Rhine-Westphalia
Flanders
Brussels
Walloon Region
Bavaria
Add event
Thursday 28 March 2024
Amersfoort
Moordballades
Amersfoort,
Amersfoort - diverse locaties
Th 28/03
Live At Miles: Joanne Bird - The All...
Amersfoort,
Miles
Th 28/03
Live At Miles: Jazz Jamsession i.s.m....
Amersfoort,
Miles
Th 28/03
Eemnes
The Wife
Eemnes,
Huis van Eemnes
Th 28/03
Houten
JTS - Theaterklas 6-8 jaar (donderdag) - Jeugdtheaterschool Aan de Slinger
Houten,
Theater Aan de Slinger
Th 28/03
JTS - Theaterklas 9-11 jaar (donderdag) - Jeugdtheaterschool Aan de Slinger
Houten,
Theater Aan de Slinger
Th 28/03
Io Capitano - Met o.a.: Seydou Sarr, Khady Sy, Isaka Sawadogo, Moustapha Fall
Houten,
Theater Aan de Slinger
Th 28/03
Moederland - Lucky Fonz III
Houten,
Theater Aan de Slinger
Th 28/03
IJsselstijn
Anuar
IJsselstijn,
Fulcotheater
Th 28/03
Leusden
Alexander Broussard & Friends – Le Canzoni Italiane
Leusden,
De Tuin
Th 28/03
Matthäus Passion
Leusden,
Leusden - diverse locaties
Th 28/03
Le Canzoni Italiane
Leusden,
Leusden - diverse locaties
Th 28/03
Utrecht
Queer D&D night
Utrecht,
ACU
Th 28/03
U-RAP Hiphop Open Mic
Utrecht,
De Kargadoor
Th 28/03
Beer & Chess
Utrecht,
De Nijverheid
Th 28/03
Arie Vuyk
Utrecht,
Het Werftheater
Th 28/03
Dat zie je een ander niet doen
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Th 28/03
Johannes-Passion
Utrecht,
TivoliVredenburg
Th 28/03
Rowwen Hèze
Utrecht,
TivoliVredenburg
Th 28/03
Steffen Morrison
Utrecht,
TivoliVredenburg
Th 28/03
Porcelain id
Utrecht,
TivoliVredenburg
Th 28/03
Dondernacht: Hits Different
Utrecht,
TivoliVredenburg
Th 28/03
Katie Cruel
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Dream Scenario
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
De Terugreis
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Melk
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Happy Feelings Utrecht 23:30
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Asphalt City
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Songs of Earth
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Perfect Days
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
De Wereld van Carlijn
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Als ik mijn ogen sluit
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Evil Does Not Exist
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Banel & Adama
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Poor Things
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
The Promised Land
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
El Paraíso
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Op dreef
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Rowwen H ze - - Clubtour Blieve Loepe
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
The Promised Land (with English subtitles)
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
C’è ancora domani
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Les Indésirables
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
El Eco
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Johannes-Passion - Orkest van de Achttiende Eeuw
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Los Delincuentes
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Symposium: interieur ‘Gastvrije Gevangenis’
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
The Holdovers
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
All of Us Strangers
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Drift
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Io Capitano
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Club 3voor12 / Utrecht
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Ama Gloria
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Blue Giant
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
The Zone of Interest (with English subtitles)
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
The Zone of Interest
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Bonnard, Pierre et Marthe
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
De Dans van Natasja
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Th 28/03
Club 3voor12 Utrecht: RINGO STARRBUCKS + DROOMBOTER + LEELA ROSA
Utrecht,
dB's
Th 28/03
Veenendaal
Tall Tales Company
Veenendaal,
Theater De Lampegiet
Th 28/03
Woerden
Vuile Huichelaar 8
Woerden,
Het Klooster
Th 28/03
Foute Liedjes Parade
Woerden,
Woerden - diverse locaties
Th 28/03
Friday 29 March 2024
Amersfoort
Zing mee voor vrede
Amersfoort,
Amersfoort - diverse locaties
Fr 29/03
The Cruz & The Dukes Of Harlem LIVE
Amersfoort,
Boothil Saloon
Fr 29/03
Ares
Amersfoort,
Fluor
Fr 29/03
Clash Of Kingsday: voorronde 1!
Amersfoort,
Miles
Fr 29/03
Live At Miles: Friday Night Sessions
Amersfoort,
Miles
Fr 29/03
Baarn
Royal Disco Party 20:30
Baarn,
Baarn - diverse locaties
Fr 29/03
De Meern
Tall Tales Company
De Meern,
Podium Hoge Woerd
Fr 29/03
Houten
JTS - Theaterklas 6-8 jaar (vrijdag) - Jeugdtheaterschool Aan de Slinger
Houten,
Theater Aan de Slinger
Fr 29/03
JTS - Theaterklas 9-11 jaar (vrijdag) - Jeugdtheaterschool Aan de Slinger
Houten,
Theater Aan de Slinger
Fr 29/03
Drive-Away Dolls - Met o.a.: Margaret Qualley, Beanie Feldstein, Matt Damon, Pedro Pascal
Houten,
Theater Aan de Slinger
Fr 29/03
IJsselstijn
Brucified
IJsselstijn,
Fulcotheater
Fr 29/03
Leusden
Klaas van der Eerden – Waar was ik gebleven?
Leusden,
De Tuin
Fr 29/03
14 de musical over Johan Cruijff
Leusden,
Leusden - diverse locaties
Fr 29/03
Nieuwegein
Tonke en Raimond | Piano en zang - Lunchpauzeconcert
Nieuwegein,
De Kom
Fr 29/03
STICHTING DOEWET IN COPRODUCTIE MET TWENTY8 PRODUCTIONS, HET ZUIDELIJK TONEEL, VERENIGING ONS SURINAME EN GEORGE VISSER PRODUCTIONS - Boni, de musical
Nieuwegein,
De Kom
Fr 29/03
Utrecht
🎂🎉ACU B’DAY🎉🎂
Utrecht,
ACU
Fr 29/03
Vitamine ACU
Utrecht,
ACU
Fr 29/03
21:00 Red Oak Troubadours (live ...
Utrecht,
Café Averechts
Fr 29/03
Jollove
Utrecht,
De Helling
Fr 29/03
Utregticana: Timber + Lampje
Utrecht,
De Kargadoor
Fr 29/03
Comedyhuis Vrijdagavondshow!
Utrecht,
De Kargadoor
Fr 29/03
Dichters van Taalpodium
Utrecht,
Het Werftheater
Fr 29/03
Smashed
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Fr 29/03
New Model Army
Utrecht,
TivoliVredenburg
Fr 29/03
Hollow Coves
Utrecht,
TivoliVredenburg
Fr 29/03
Diana Jones
Utrecht,
TivoliVredenburg
Fr 29/03
Frank Martin: Golgotha
Utrecht,
TivoliVredenburg
Fr 29/03
Vinylfeestje
Utrecht,
TivoliVredenburg
Fr 29/03
Park 6 by Night
Utrecht,
TivoliVredenburg
Fr 29/03
Rabo Open Stage: Zoetwater
Utrecht,
TivoliVredenburg
Fr 29/03
Alternative 80's
Utrecht,
TivoliVredenburg
Fr 29/03
Stille Disco
Utrecht,
TivoliVredenburg
Fr 29/03
Alternative 80's in Pandora 22:30
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Nuclear Now
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Stargazing nights
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Club Ekko W/ Sentinel Island Disco (All Night) 23:30
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Clash of the Titans: halve finale #2
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Alternative 80’s
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Dichters van het Taalpodium
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
The New Wave Era 23:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
High Tea in de trein
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Hush
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Facades
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Stille Disco XL 23:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Katak, de dappere Beloega (4+)
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
El Eco
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Jollove 23:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
BASIS
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Utrechtse Paradijsvogels
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Palop Party 23:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
BASIS: Cleric/ Mila Black/ Nur Jaber/ Reich
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
C’è ancora domani (with English subtitles)
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Les Indésirables (with English subtitles)
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Vinylfeestje 21:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Bureau Punt: Curated By Jolene 22:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
BASIS/ Cleric/ Mila Black/ Nur Jaber/ Reich 23:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Fr 29/03
Strathcona Tweedsmuir School Band
Utrecht,
Zimihc
Fr 29/03
CLASH OF THE TITANS 2024 – Halve Finale #2
Utrecht,
dB's
Fr 29/03
Woerden
Sezgin Güleç
Woerden,
Het Klooster
Fr 29/03
Zeist
Kinderdisco: Neon Disco
Zeist,
Poppodium de Peppel
Fr 29/03
Saturday 30 March 2024
Abcoude
Superboomers - CCC Inc - 20:15u
Abcoude,
Theater Piet Mondriaan
Sa 30/03
Amersfoort
Fluor RGB Silent Disco 21:00
Amersfoort,
Amersfoort - diverse locaties
Sa 30/03
Tim Knol - Gets the Blues
Amersfoort,
Flint theater
Sa 30/03
FLUOR RGB Silent Disco
Amersfoort,
Fluor
Sa 30/03
FLUOR gaat stappen: Ruben Hoeke in De Noot
Amersfoort,
Fluor
Sa 30/03
Live At Miles: Poets Of Soul
Amersfoort,
Miles
Sa 30/03
De Meern
Turn up the Vinyl
De Meern,
Azotod
Sa 30/03
Turn up the Vinyl Houseparty
De Meern,
De Meern - diverse locaties
Sa 30/03
Turn up the vinyl Houseclassics 20:00
De Meern,
De Meern - diverse locaties
Sa 30/03
BOSCO Jazz & Pop Orchestra
De Meern,
Podium Hoge Woerd
Sa 30/03
Eemnes
Popkoor 'NJoy
Eemnes,
Huis van Eemnes
Sa 30/03
Houten
Rapito - Met: Barbara Ronchi, Fabrizio Gifuni, Filippo Timi
Houten,
Theater Aan de Slinger
Sa 30/03
IJsselstijn
Fien & Teun De Musical
IJsselstijn,
Fulcotheater
Sa 30/03
Leusden
Dean Owens & The Sinners
Leusden,
In the Woods
Sa 30/03
14 de musical over Johan Cruijff
Leusden,
Leusden - diverse locaties
Sa 30/03
Nieuwegein
Anne Wil Blankers, Henriëtte Tol en Renée Fokker - Fokker Blankers Tol
Nieuwegein,
De Kom
Sa 30/03
Rhenen
Disco Nostalgia Live! - Bollee Events Rhenen 21:00
Rhenen,
Rhenen - diverse locaties
Sa 30/03
Soest
Workshop Dag van de renaissance-instrumenten
Soest,
KunstenHuis Idea
Sa 30/03
Voorstelling Kanaries van Utrechts Requiem
Soest,
KunstenHuis Idea
Sa 30/03
Utrecht
Taste Before You Waste
Utrecht,
ACU
Sa 30/03
20:00 AVERECHTS PUBQUIZ
Utrecht,
Café Averechts
Sa 30/03
80’s Verantwoord
Utrecht,
De Helling
Sa 30/03
Comedyhuis Zaterdagavondshow!
Utrecht,
De Kargadoor
Sa 30/03
Ekko Presenteert: Bumble B Boy
Utrecht,
De Nijverheid
Sa 30/03
Trio SeptNoir
Utrecht,
Het Werftheater
Sa 30/03
PASSING BY
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Sa 30/03
Structure #1
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Sa 30/03
Surface
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Sa 30/03
Figment
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Sa 30/03
Nederlands Studenten Jazz Orkest - Club Fusion!
Utrecht,
TivoliVredenburg
Sa 30/03
Loreena McKennit
Utrecht,
TivoliVredenburg
Sa 30/03
CHO & THE CHOSENS
Utrecht,
TivoliVredenburg
Sa 30/03
40 UP
Utrecht,
TivoliVredenburg
Sa 30/03
Roofman
Utrecht,
TivoliVredenburg
Sa 30/03
Park 6 by Night
Utrecht,
TivoliVredenburg
Sa 30/03
Olá Brazil
Utrecht,
TivoliVredenburg
Sa 30/03
Remember The Future: Joachim Pastor
Utrecht,
TivoliVredenburg
Sa 30/03
Studio Pandora: Journey Into Sound - hosted by RBL
Utrecht,
TivoliVredenburg
Sa 30/03
Living Library
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Remember The Future 23:55
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
RRK fest: 5 Years of Roots Rock Kitchen
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Eggshibition bij VOGELFREI
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Doubling Down
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Trio Sept Noir
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Songs of Earth
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
BOSCO Jazz & Pop Orchestra: Featuring Johnny Rosenberg
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Het Complot 23:30
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Brandalarm 22:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
80's Verantwoord 20:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Zaterdagmiddag muziek: Via Crucis
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
House Of Nar 22:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Robot Dreams
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
40UP
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
BASIS: CARV/ Giselle Guedes/ KSMS b2b Luca van Oss/ STORM
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Remember The Future
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Nederlands Studenten Jazz Orkest: Club Fusion!
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Basis/ Carv/ Giselle Guedes/ Ksms b2b Luca van Oss/ Storm 23:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Olá Brazil! x 100% Brazilian Music 23:30
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
40up in Ronda 20:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Bumble B. Boy
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Sa 30/03
Veenendaal
Juf Roos
Veenendaal,
Theater De Lampegiet
Sa 30/03
Sunday 31 March 2024
Amersfoort
Zingen in het Park
Amersfoort,
Amersfoort - diverse locaties
Su 31/03
Utrecht
The Barricade
Utrecht,
ACU
Su 31/03
King Shiloh Sound System
Utrecht,
De Helling
Su 31/03
Sunday Roll & Roast “Easter edition”
Utrecht,
De Nijverheid
Su 31/03
Paasbrunch 1ste Paasdag – UITVERKOCHT
Utrecht,
Molen de Ster
Su 31/03
De Cuyper vs. De Cuyper 5+
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Su 31/03
PASSING BY
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Su 31/03
NUYE
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Su 31/03
Bram de Looze
Utrecht,
TivoliVredenburg
Su 31/03
Kanaries
Utrecht,
TivoliVredenburg
Su 31/03
Lakecia Benjamin
Utrecht,
TivoliVredenburg
Su 31/03
Izo FitzRoy
Utrecht,
TivoliVredenburg
Su 31/03
BLØF
Utrecht,
TivoliVredenburg
Su 31/03
De Rode Lantaarn - Live
Utrecht,
TivoliVredenburg
Su 31/03
Rabo Open Stage: Sabien
Utrecht,
TivoliVredenburg
Su 31/03
Basis Sundays x de Missie x Antidote 18:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Su 31/03
BASIS Sundays x De Missie x ANTIDOTE
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Su 31/03
Op jacht naar het gouden ei
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Su 31/03
De Cuyper vs. De Cuyper (5+)
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Su 31/03
Kutnacht 22:00
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Su 31/03
BASIS Sundays
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Su 31/03
Het Utrechts Requiem: Kanaries
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Su 31/03
Sterren kijken met handen en oren
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Su 31/03
Songs of Earth (with English subtitles)
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Su 31/03
Black Sludge Doom Matinee met Ggu:ll + Ter Ziele + Onhou
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Su 31/03
Black Sludge Doom Matinee w/ Ggu:ll + Ter Ziele + Onhou
Utrecht,
dB's
Su 31/03
Monday 01 April 2024
Amersfoort
StoryTrail Theaterwandeling Amersfoort
Amersfoort,
Amersfoort - diverse locaties
Mo 01/04
Mallejan Festival 2024
Amersfoort,
Flint theater
Mo 01/04
Eemnes
Scott & Young
Eemnes,
Huis van Eemnes
Mo 01/04
High tea
Eemnes,
Huis van Eemnes
Mo 01/04
Leusden
Drive my car
Leusden,
De Tuin
Mo 01/04
Utrecht
Paas High Tea – 2de Paasdag
Utrecht,
Molen de Ster
Mo 01/04
Urban Trail Utrecht
Utrecht,
Stadsklooster Utrecht
Mo 01/04
En ze leefden nog lang en gelukkig
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Mo 01/04
Kraaij & Kroon - Papadag bestaat niet
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Mo 01/04
Zapp Mattheus (8+)
Utrecht,
TivoliVredenburg
Mo 01/04
BLØF
Utrecht,
TivoliVredenburg
Mo 01/04
Daniël Tomàs
Utrecht,
TivoliVredenburg
Mo 01/04
De Utrechtse Paasverhalen
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Mo 01/04
Meet je stad
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Mo 01/04
Kraaij & Kroon – Papadag bestaat niet
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Mo 01/04
Widowspeak
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Mo 01/04
Tuinlab: Bloemenbal
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Mo 01/04
WIDOWSPEAK (USA – Captured Tracks) + Laena Myers (USA)
Utrecht,
dB's
Mo 01/04
Tuesday 02 April 2024
Eemnes
Seniorenbingo
Eemnes,
Huis van Eemnes
Tu 02/04
IJsselstijn
Omdenken
IJsselstijn,
Fulcotheater
Tu 02/04
Nieuwegein
DE KOM Movies - Tulipani: Liefde, Eer en een Fiets
Nieuwegein,
De Kom
Tu 02/04
Utrecht
Flying Carpet Jamsessie met Bayka
Utrecht,
ACU
Tu 02/04
Comedyhuis Open Mic
Utrecht,
De Kargadoor
Tu 02/04
Laatste wissel
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
Tu 02/04
Casey
Utrecht,
TivoliVredenburg
Tu 02/04
Gildewandeling: Moderne architectuur in het nieuwe stadshart
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Tu 02/04
Tuinbikkels Het Zand
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Tu 02/04
Verdoofde Gewoontes
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Tu 02/04
PEREC
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
Tu 02/04
Wednesday 03 April 2024
Amersfoort
Yentl en de Boer - Modderkruipers (reprise)
Amersfoort,
Flint theater
We 03/04
CaboCubaJazz | Dias Latin Night
Amersfoort,
Observant
We 03/04
Houten
Cultuurfeest Houten - De Houtense Cultuurtafel
Houten,
Theater Aan de Slinger
We 03/04
IJsselstijn
Gavin Reijnders
IJsselstijn,
Fulcotheater
We 03/04
Nieuwegein
Dokter Juriaan - Jij bent de liefde
Nieuwegein,
De Kom
We 03/04
Utrecht
EKKO IN ACU
Utrecht,
ACU
We 03/04
De Hospita
Utrecht,
Stadsschouwburg Utrecht
We 03/04
Podcast: St. Paul's Boutique
Utrecht,
TivoliVredenburg
We 03/04
Rabo Open Stage: The Intimate Sessions
Utrecht,
TivoliVredenburg
We 03/04
Niemand die het ziet
Utrecht,
TivoliVredenburg
We 03/04
Die Antwoord
Utrecht,
TivoliVredenburg
We 03/04
Graeme James
Utrecht,
TivoliVredenburg
We 03/04
Gildewandeling: Van de Zeven Steegjes tot Wijk C
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
We 03/04
Die Antwoord - - Reanimated
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
We 03/04
Bazarow.Live
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
We 03/04
Beige Banquet
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
We 03/04
Blue Giant
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
We 03/04
VanzelfSprekend
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
We 03/04
Writefulness: de zes zintuigen
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
We 03/04
Psychoanalyse & Film: Bleu
Utrecht,
Utrecht - diverse locaties
We 03/04
ZIMIHC Creatief Café
Utrecht,
Zimihc
We 03/04
Veenendaal
Arjan Kleton
Veenendaal,
Theater De Lampegiet
We 03/04
Woerden
Club Guy & Roni Invites
Woerden,
Het Klooster
We 03/04
Thursday 04 April 2024
Abcoude
Try-out - Klaas van der Eerden - 20:15u
Abcoude,
Theater Piet Mondriaan
Th 04/04
Amersfoort
Danny Vera - DNA
Amersfoort,
Flint theater
Th 04/04
POPmakers – Schoolbandbattle
Amersfoort,
Fluor
Th 04/04
Hackensaw Boys (US)
Amersfoort,
Fluor
Th 04/04
De Meern
Danstheater AYA
De Meern,
Podium Hoge Woerd
Th 04/04
Languages
Nederlands
English