Log in
Agenda
Locaties
Tips
Gebruikerslogin
E-mail or username
*
Wachtwoord
*
Nieuw account aanmaken
Nieuw wachtwoord aanvragen
Noord Holland agenda - muziek, concerten, evenementen - Vanaf dinsdag 19 maart
-- Alle steden --
's Gravendeel
's-Heer Abtskerke
Aalsmeer
Aalst
Aalten
Aardenburg
Aarle-Rixtel
Abcoude
Aduard
Aken
Alblasserdam
Alkmaar
Almelo
Almere
Alphen
Alphen aan den Rijn
Amen
Amersfoort
Amstelveen
Amsterdam
Anderen
Ankeveen
Anna Paulowna
Antwerpen
Apeldoorn
Appingedam
Arlon
Arnhem
Asse
Assen
Asten
Austerlitz
Avenhorn
Baarland
Baarle-Nassau
Baarn
Babberich
Balk
Barendrecht
Barneveld
Bathmen
Beek
Beek en Donk
Beersel
Beerta
Beervelde
Beesd
Bemmel
Bennekom
Berchem
Berg en Dal
Bergeijk
Bergen
Bergen aan Zee
Bergen op Zoom
Berkel en Rodenrijs
Best
Beuningen
Beusichem
Beveren
Beverwijk
Biddinghuizen
Biervliet
Bilthoven
Bilzen
Bladel
Blaricum
Bleiswijk
Blijham
Bloemendaal
Boazum
Bodegraven
Boekel
Boekelo
Bolsward
Borger
Borne
Bornem
Boskoop
Bovenkarspel
Bovensmilde
Boxmeer
Boxtel
Breda
Bredevoort
Breskens
Brielle
Brouwershaven
Brugge
Bruinisse
Brussel
Bunnik
Bunschoten
Burgh-Haamstede
Bussloo
Bussum
Buurmalsen
Capelle aan den IJssel
Castricum
Charleroi
Coevorden
Cornjum
Cuijk
Culemborg
Dalfsen
Damwoude
De Bult
De Meern
De Rijp
De Westereen
Dedemsvaart
Delden
Delft
Delfzijl
Den Andel
Den Bosch
Den Dolder
Den Haag
Den Helder
Denekamp
Dessel
Deurne
Deventer
Didam
Diemen
Diepenheim
Dieren
Doesburg
Doetinchem
Dokkum
Domburg
Dongen
Doorn
Doornenburg
Dordrecht
Drachten
Dranouter
Drempt
Driebergen-Rijsenburg
Driel
Dronten
Drunen
Druten
Duiven
Edam
Ede
Eefde
Eeklo
Eelde
Eemnes
Eenrum
Eersel
Egmond aan Zee
Egmond aan den Hoef
Egmond-Binnen
Eibergen
Eindhoven
Elburg
Ell
Ellecom
Elsene
Elst
Emmeloord
Emmen
Engelbert
Enkhuizen
Enschede
Epe
Ermelo
Etten Leur
Eupen
Ewijk
Ezinge
Feerwerd
Franeker
Fransum
Garmerwolde
Gavere
Geertruidenberg
Geldermalsen
Geldrop
Geleen
Gemert
Gent
Gerwen
Gilze
Goes
Goirle
Goor
Gorinchem
Gorredijk
Gorssel
Gouda
Graauw
Gramsbergen
Grijpskerk
Groenlo
Groesbeek
Grolloo
Groningen
Grootschermer
Haaksbergen
Haarlem
Haarlo
Haarzuilens
Haastrecht
Haler
Hall
Hamont-Achel
Hardenberg
Harderwijk
Harfsen
Harlingen
Hasselt
Hasselt (Overijssel)
Hauwert
Hazerswoude-Dorp
Hazerswoude-Rijndijk
Heelsum
Heemskerk
Heemstede
Heerde
Heerenveen
Heerhugowaard
Heerlen
Heilig Landstichting
Heiloo
Heinkenszand
Heino
Heist-Goor
Heist-op-den-Berg
Hellendoorn
Hellevoetsluis
Helmond
Helvoirt
Hendrik-Ido-Ambacht
Hengelo
Herent
Herpt
Herzele
Heusden
Heusden-Zolder
Hillegom
Hilvarenbeek
Hilversum
Hoenderlo
Holten
Hongerige Wolf
Hoofddorp
Hooge Zwaluwe
Hoogerheide
Hoogeveen
Hoogezand
Hooghalen
Hoogwoud
Hoorn
Houten
Huijbergen
Huissen
Huizen
Hulst
IJhorst
IJmuiden
IJsselstijn
Ieper
Ilpendam
Joure
Kampen
Kapellen
Katwijk aan Zee
Kerkdriel
Kerkrade
Kinrooi
Klaaswaal
Kleve
Kloetinge
Kloosterburen
Klundert
Koedijk
Kolhorn
Kollum
Kortrijk
Koudekerk aan den Rijn
Koudum
Kranenburg
Kruiningen
Lage Vuursche
Landgraaf
Laren
Laren (Gelderland)
Leerdam
Leersum
Leeuwarden
Leffinge
Leiden
Leidschendam
Lelystad
Lemmer
Leusden
Leuven
Lewedorp
Lichtenvoorde
Lierop
Limmen
Linschoten
Lisse
Lisserbroek
Lochem
Lommel
Losdorp
Luik
Maarssen
Maassluis
Maastricht
Made
Mechelen
Medemblik
Meerhout
Megen
Melderslo
Meppel
Middelbeers
Middelburg
Middelburg (Maldegem)
Middelharnis
Middelstum
Middenbeemster
Mierlo
Mill
Millingen aan de Rijn
Mol
Mons
Monster
Montfort
Moordrecht
Munchen
Musselkanaal
Naaldwijk
Naarden
Namur
Nederweert
Nieuw- en Sint Joosland
Nieuwegein
Nieuwendijk
Nieuwkoop
Nieuwkuijk
Nijkerk
Nijmegen
Nijverdal
Noordlaren
Noordwelle
Noordwijk
Nootdorp
Norg
Notter
Nuenen
Nunspeet
Oegstgeest
Oirschot
Oisterwijk
Oldenzaal
Ommen
Oost-Souburg
Oostburg
Oostende
Oosterbeek
Oosterhout
Oosterlittens
Oostzaan
Oss
Otterlo
Ottersum
Oudebildtzijl
Oudenbosch
Oudenhoorn
Ouderkerk aan de Amstel
Oudesluis
Oudewater
Overasselt
Overveen
Panningen
Papendrecht
Peer
Peize
Pijnacker
Purmerend
Putten
Puurs-Sint-Amands
Raalte
Reeuwijk
Renesse
Reusel
Rheden
Rhenen
Ridderkerk
Rijen
Rijssen
Rijswijk
Rilland
Roden
Roderwolde
Roelofarendsveen
Roermond
Roeselare
Rolde
Roosendaal
Rosmalen
Rotterdam
Rozendaal
Sambeek
Santpoort-Noord
Sappemeer
Sassenheim
Schagen
Schaijk
Schalkhaar
Scheveningen
Schiedam
Schijndel
Schipluiden
Schoonhoven
Sevenum
Sijbrandahuis
Sint-Niklaas
Sittard
Sliedrecht
Sneek
Soest
Someren
Son en Breugel
Spaarnwoude
Spanbroek
Spijkenisse
Stadskanaal
Steenwijk
Stieltjeskanaal
Tegelen
Terneuzen
Terschelling
Texel
Tholen
Tiel
Tilburg
Tolkamer
Torhout
Turnhout
Twello
Twisk
Ubbergen
Uden
Ugchelen
Uitgeest
Ulft
Ulvenhout
Urk
Utrecht
Valkenburg
Valkenswaard
Valthermond
Veendam
Veenendaal
Veenhuizen
Veere
Veghel
Veldhoven
Velp
Velsen-Noord
Venlo
Venray
Verviers
Vianen
Vierakker
Vierlingsbeek
Vlaardingen
Vlieland
Vlissingen
Volendam
Vollenhove
Voorburg
Voorschoten
Voorst
Vorden
Vosselaar
Vroomshoop
Vught
Vuren
Waalwijk
Waddinxveen
Wageningen
Wanneperveen
Waregem
Warmenhuizen
Warmond
Warnsveld
Wassenaar
Wateringen
Weerselo
Weert
Weesp
Weeze
Werchter
Westbeemster
Westelbeers
Westwoud
Wier
Wieringerwerf
Wijchen
Wijk aan Zee
Wijk bij Duurstede
Wilrijk
Winschoten
Winsum
Winterswijk
Wiuwert
Woerden
Wormer
Woudrichem
Zaandam
Zaltbommel
Zand ('t Zand)
Zandvoort
Zeewolde
Zeist
Zenderen
Zevenaar
Zevenbergen
Zierikzee
Zoetermeer
Zoeterwoude
Zottegem
Zuid-Beijerland
Zuidlaren
Zuidwolde (Drenthe)
Zuidwolde (Groningen)
Zundert
Zutphen
Zwaag
Zwijndrecht
Zwijndrecht
Zwolle
Vanaf:
-- Datum --
19/03/2024 - dinsdag
20/03/2024 - woensdag
21/03/2024 - donderdag
22/03/2024 - vrijdag
23/03/2024 - zaterdag
24/03/2024 - zondag
25/03/2024 - maandag
26/03/2024 - dinsdag
27/03/2024 - woensdag
28/03/2024 - donderdag
29/03/2024 - vrijdag
30/03/2024 - zaterdag
31/03/2024 - zondag
01/04/2024 - maandag
02/04/2024 - dinsdag
03/04/2024 - woensdag
04/04/2024 - donderdag
05/04/2024 - vrijdag
06/04/2024 - zaterdag
07/04/2024 - zondag
08/04/2024 - maandag
09/04/2024 - dinsdag
10/04/2024 - woensdag
11/04/2024 - donderdag
12/04/2024 - vrijdag
13/04/2024 - zaterdag
14/04/2024 - zondag
15/04/2024 - maandag
16/04/2024 - dinsdag
17/04/2024 - woensdag
18/04/2024 - donderdag
19/04/2024 - vrijdag
20/04/2024 - zaterdag
21/04/2024 - zondag
22/04/2024 - maandag
23/04/2024 - dinsdag
24/04/2024 - woensdag
25/04/2024 - donderdag
26/04/2024 - vrijdag
27/04/2024 - zaterdag
28/04/2024 - zondag
29/04/2024 - maandag
30/04/2024 - dinsdag
01/05/2024 - woensdag
02/05/2024 - donderdag
03/05/2024 - vrijdag
04/05/2024 - zaterdag
05/05/2024 - zondag
06/05/2024 - maandag
07/05/2024 - dinsdag
08/05/2024 - woensdag
09/05/2024 - donderdag
10/05/2024 - vrijdag
11/05/2024 - zaterdag
12/05/2024 - zondag
13/05/2024 - maandag
14/05/2024 - dinsdag
15/05/2024 - woensdag
16/05/2024 - donderdag
17/05/2024 - vrijdag
18/05/2024 - zaterdag
19/05/2024 - zondag
20/05/2024 - maandag
21/05/2024 - dinsdag
22/05/2024 - woensdag
23/05/2024 - donderdag
24/05/2024 - vrijdag
25/05/2024 - zaterdag
26/05/2024 - zondag
27/05/2024 - maandag
28/05/2024 - dinsdag
29/05/2024 - woensdag
30/05/2024 - donderdag
31/05/2024 - vrijdag
01/06/2024 - zaterdag
02/06/2024 - zondag
03/06/2024 - maandag
04/06/2024 - dinsdag
05/06/2024 - woensdag
06/06/2024 - donderdag
07/06/2024 - vrijdag
08/06/2024 - zaterdag
09/06/2024 - zondag
10/06/2024 - maandag
11/06/2024 - dinsdag
12/06/2024 - woensdag
13/06/2024 - donderdag
14/06/2024 - vrijdag
15/06/2024 - zaterdag
16/06/2024 - zondag
Volgende dag
Noord Holland
Noord-Brabant
Gelderland
Zuid Holland
Limburg
Utrecht
Overijssel
Zeeland
Flevoland
Friesland
Drenthe
Groningen
Noordrijn-Westfalen
Vlaanderen
Brussel
Wallonië
Bavaria
Evenement toevoegen
dinsdag 19 maart 2024
Amstelveen
Andries Tunru
Amstelveen,
Griffioen
di 19/03
Amsterdam
Parov Stelar - Theater Tour
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
LIV 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
Janine's Bach Festival: de Goldbergvariaties
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
Seis por Ocho - Chamamé uit Argentinië
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
World of Hans Zimmer - - A New Dimension
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
Techno Tuesday Amsterdam 15 Year Anniversary 23:30
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
Dockyard Festival
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
RMX 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
Eric Nam - Melkweg
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
Tuesday Jam
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
Griff - Tolhuistuin
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
Techno Tuesday - - 15 Year Anniversary
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
di 19/03
Nina Bobo 3: Siepa
Amsterdam,
Bellevue
di 19/03
Blood Orchid + Talkless + Vivienne Cure
Amsterdam,
Cinetol
di 19/03
SENNE GUNS
Amsterdam,
DE KLEINE KOMEDIE
di 19/03
Boekenweek: In de familie
Amsterdam,
De Balie
di 19/03
Witte Gei’t: Vuurpaard, Pg Petricca & Kaspadre
Amsterdam,
De Nieuwe Anita
di 19/03
RMX
Amsterdam,
Escape
di 19/03
En ze leefden nog lang en gelukkig
Amsterdam,
Frascati
di 19/03
Versus
Amsterdam,
Frascati
di 19/03
De OPEN BAC - presentatie: Ellen Dikker
Amsterdam,
Het Betty Asfalt Complex
di 19/03
Freaky Friday Face Off
Amsterdam,
ITA
di 19/03
Brazilian Jam
Amsterdam,
Jazz Cafe Alto
di 19/03
The Fours
Amsterdam,
Jazz Cafe Alto
di 19/03
Ajax Vrouwen - Chelsea Women
Amsterdam,
Johan Cruijff ArenA
di 19/03
Eric Nam
Amsterdam,
Melkweg
di 19/03
Techno Tuesday
Amsterdam,
Melkweg
di 19/03
Degrowth Opera
Amsterdam,
Nationale Opera & Ballet
di 19/03
Life Drawing session
Amsterdam,
OT301
di 19/03
Griff
Amsterdam,
Paradiso
di 19/03
Een avond met Beatrijs Ritsema
Amsterdam,
Paradiso
di 19/03
RADIO ROODE BIOSCOOP | PODCAST PODIUM
Amsterdam,
Roode Bioscoop
di 19/03
Eco/Klub MARCH
Amsterdam,
STUDIO/K
di 19/03
Doorlopend op het terrein
Amsterdam,
TOLHUISTUIN
di 19/03
Tuesday Rock n' Roll Jamnight
Amsterdam,
The Waterhole
di 19/03
Woman In Art – Buitenexpositie
Amsterdam,
Westergas
di 19/03
Jazzcafé!
Amsterdam,
Zaal 100
di 19/03
The World of Hans Zimmer
Amsterdam,
Ziggo Dome
di 19/03
Bovenkarspel
FILM: Respect
Bovenkarspel,
Het Postkantoor
di 19/03
Haarlem
Con-sessies
Haarlem,
Stiels
di 19/03
Hoofddorp
Belastingspreekuur en Financieel Café
Hoofddorp,
Cpunt
di 19/03
Mylou Frencken - UitopdeDag
Hoofddorp,
Cpunt
di 19/03
Minnares
Hoofddorp,
Hoofddorp - diverse locaties
di 19/03
Texel
Texels Erfgoedmuseum Waelstee
Texel,
Texel - diverse locaties
di 19/03
Zaandam
Blues Goes Classic
Zaandam,
Zaandam - diverse locaties
di 19/03
woensdag 20 maart 2024
Alkmaar
Salsa Café
Alkmaar,
Podium Victorie
wo 20/03
Jesus Christ Superstar
Alkmaar,
Theater De Vest
wo 20/03
Amstelveen
Fernando Lameirinhas - Koffer
Amstelveen,
Amstelveen - diverse locaties
wo 20/03
Pubquiz
Amstelveen,
P60
wo 20/03
Toneelleesclub
Amstelveen,
Schouwburg Amstelveen
wo 20/03
Wie is er bang voor Virginia Woolf?
Amstelveen,
Schouwburg Amstelveen
wo 20/03
Fernando Lameirinhas
Amstelveen,
Schouwburg Amstelveen
wo 20/03
Amsterdam
Amsterdam Hotspot 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Patricia’s Pillow 20:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Hotel Lux - Paradiso
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Afro Heat 21:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Kreek en Tormis: Ests Filharmonisch Kamerkoor
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Yogaconcert met Dymphi Peeters
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Dipshit 09:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Raveland: Hard Techno Rave 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Yogaconcert | live muziek, poëzie & yin yoga met Dymphi Peeters
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Danilo Pérez, John Patitucci, Adam Cruz Trio
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Darci - Melkweg
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Lunchconcerten in de Westerkerk
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Pixies - Paradiso
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Lunchconcerten in Het Koninklijk Concertgebouw
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Metropole Orkest Cellos
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Appeltaartconcert: Paasmuziek van Pergolesi
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Open Folklore Music Jam
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Bachs Matthäus-Passion en andere passieverhalen door Iván Fischer
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
De Bössels van Baartman
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Barry Can't Swim - Melkweg
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Afro Heat - Club Noir
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
wo 20/03
Exit Poll
Amsterdam,
Bellevue
wo 20/03
Ontbindingsangst
Amsterdam,
Bellevue
wo 20/03
Mo Bedick + Townhouses
Amsterdam,
Cinetol
wo 20/03
NATHALIE BAARTMAN
Amsterdam,
DE KLEINE KOMEDIE
wo 20/03
Russia’s Hybrid War
Amsterdam,
De Balie
wo 20/03
Expo's - Maam, Djuwa Mroivili, The Female Economy e.a.
Amsterdam,
De Meervaart
wo 20/03
Opening Lieve Stad, 2024: A Kabá & OSSO - Guillaume en Ghamte Schmidt & Priscilla Vaudelle
Amsterdam,
De Meervaart
wo 20/03
Keldercabaret
Amsterdam,
De Nieuwe Anita
wo 20/03
Amsterdam Hotspot
Amsterdam,
Escape
wo 20/03
STORYTELLER SPECIAL - JP DEN TEX en VERA v.d.POEL - JP den Tex en Vera van der Poel
Amsterdam,
Het Betty Asfalt Complex
wo 20/03
May Our Love Continue To Grow With Happiness an - ... - Lieve Stad, 2024
Amsterdam,
ITA
wo 20/03
Ik Ontmoet Mij (expo) - Lieve Stad, 2024
Amsterdam,
ITA
wo 20/03
de wetten - ITA–Ensemble
Amsterdam,
ITA
wo 20/03
Opening Lieve Stad, 2024: A KABÁ & OSSO - Lieve Stad, 2024
Amsterdam,
ITA
wo 20/03
Huis van Troje - on Tour
Amsterdam,
ITA
wo 20/03
Iman Spaargaren Trio
Amsterdam,
Jazz Cafe Alto
wo 20/03
Federica Lorusso Quartet
Amsterdam,
Jazz Cafe Alto
wo 20/03
Jamsessie
Amsterdam,
MaloeMelo
wo 20/03
Eric Nam
Amsterdam,
Melkweg
wo 20/03
8 Bar - The Evolution of Grime (2022)
Amsterdam,
Melkweg
wo 20/03
Barry Can't Swim
Amsterdam,
Melkweg
wo 20/03
Darci
Amsterdam,
Melkweg
wo 20/03
How To Cheat On Your Husband - - - Luana Matei
Amsterdam,
Mozaiek
wo 20/03
Kreek en Tormis
Amsterdam,
Muziekgebouw aan het IJ
wo 20/03
ZINE MAKING NIGHTS #1
Amsterdam,
OCCII
wo 20/03
Queer camp night: Film screening + Drag Bingo!
Amsterdam,
OT301
wo 20/03
Pixies
Amsterdam,
Paradiso
wo 20/03
Hotel Lux
Amsterdam,
Paradiso
wo 20/03
Studievereniging Laverna
Amsterdam,
Polanentheater
wo 20/03
Holos Paradigm - Beyond The Dance Floor
Amsterdam,
Radion
wo 20/03
Dienst zonder God
Amsterdam,
Rode Hoed
wo 20/03
Welcome to the Castle
Amsterdam,
Sexyland World
wo 20/03
House of Contemplation
Amsterdam,
TENCLUB
wo 20/03
Next Generation Jam
Amsterdam,
TENCLUB
wo 20/03
Doorlopend op het terrein
Amsterdam,
TOLHUISTUIN
wo 20/03
Open jamsession with Gianluca
Amsterdam,
The Waterhole
wo 20/03
wtf queer wednesday IDOLLS Benefit
Amsterdam,
Vrankrijk
wo 20/03
Restaurant: Vekologisch
Amsterdam,
Zaal 100
wo 20/03
Den Helder
Van der Laan & Woe
Den Helder,
de Kampanje
wo 20/03
Haarlem
Pieter Derks
Haarlem,
Stadsschouwburg & Philharmonie Haarlem
wo 20/03
FERNANDO OLIVERA (bra)
Haarlem,
Stiels
wo 20/03
Heiloo
De PopQuiz - Maart
Heiloo,
Proeflokaal Hop
wo 20/03
Hoofddorp
Digibite-café (voorheen Oefencafé)
Hoofddorp,
Cpunt
wo 20/03
Oogcafé
Hoofddorp,
Cpunt
wo 20/03
Voorlezen & Concertje
Hoofddorp,
Cpunt
wo 20/03
Voorlezen
Hoofddorp,
Cpunt
wo 20/03
Universiteit van Nederland Live
Hoofddorp,
Cpunt
wo 20/03
Sonny Boy
Hoofddorp,
Cpunt
wo 20/03
Hoorn
Roué Verveer
Hoorn,
Theater Het Park
wo 20/03
IJmuiden
KASPER VAN DER LAAN - WARM
IJmuiden,
Stadsschouwburg Velsen
wo 20/03
Schagen
Paasvee
Schagen,
Schagen - diverse locaties
wo 20/03
Texel
Lezing Stamboomonderzoek in de bieb
Texel,
Texel - diverse locaties
wo 20/03
Weesp
Boekenfeest
Weesp,
City of Wesopa
wo 20/03
donderdag 21 maart 2024
Alkmaar
Liftoff
Alkmaar,
Podium Victorie
do 21/03
The Kilkennys
Alkmaar,
Podium Victorie
do 21/03
Jesus Christ Superstar
Alkmaar,
Theater De Vest
do 21/03
Amstelveen
Javier Guzman
Amstelveen,
Griffioen
do 21/03
Marcel van Roosmalen en Eva Hoeke
Amstelveen,
Schouwburg Amstelveen
do 21/03
Beth & Flo
Amstelveen,
Schouwburg Amstelveen
do 21/03
Amsterdam
Productiedag
Amsterdam,
AFAS Live
do 21/03
Mémoire - Every Thursday At Jimmy Woo 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Super Social (19+) 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Bambu 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
East - Hard Techno Special 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
God’s own musicians door Insomnio
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Video 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
YEREYERE - - Residents Night
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Cor Bakker & Jacques Klöters | Cor voor de Leeuwen
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Suburbia 20:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Fatima Yamaha - Melkweg
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Club Kazoo presents Barry Black & The Blackberries en Arthur Ebeling
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Beleving: Relax met een soundbath
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Bailadores 19:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Bailadores Pacific
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Bösendorfer Series: Nino Gvetadze
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Parachute
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Afrobeat Experience 21:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Yere Yere Residents Nights 22:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Twist On Thursday 23:30
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Sean Mason Quartet
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
John Mayer
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
MiMi 22:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Yere Yere 22:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Flea Market
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Oproer
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
EAST - - Hard Techno Special
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Parachute 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Amsterdam Techno Sessions 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Teezo Touchdown - Melkweg
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Janine's Bach Festival: de concerten van Bach met Amsterdam Sinfonietta
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Bachata After Work! 22:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
T.no + Yentzyz + Nadim 23:30
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Nyx Op Donderdag 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Fatima Yamaha
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
Elemér Duka's Hungarian Gipsy Orchestra featuring Laurens Moreno - Kerkje Holysloot
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
do 21/03
The Distant Word
Amsterdam,
Bellevue
do 21/03
Blem
Amsterdam,
Bitterzoet
do 21/03
Immuun
Amsterdam,
CC Amstel
do 21/03
Meavy + Lien A + Megan de Kruijf
Amsterdam,
Cinetol
do 21/03
KEES VAN AMSTEL
Amsterdam,
DE KLEINE KOMEDIE
do 21/03
Avond van de Rechten van de Natuur
Amsterdam,
De Balie
do 21/03
Spring is Coming With a Strawberry in the Mouth
Amsterdam,
De Brakke Grond
do 21/03
Kwartomania 2
Amsterdam,
De Nieuwe Anita
do 21/03
Queer salon
Amsterdam,
De Vondelbunker
do 21/03
Nino Gvetadze
Amsterdam,
De Waalse Kerk
do 21/03
Video
Amsterdam,
Escape
do 21/03
PARADISE: SNDO Graduation festival 2024 - Act 2
Amsterdam,
Frascati
do 21/03
Ons Amsterdam - Koen Kleijn ontvangt Ariane Zwiers
Amsterdam,
Huis De Pinto
do 21/03
May Our Love Continue To Grow With Happiness an - ... - Lieve Stad, 2024
Amsterdam,
ITA
do 21/03
Ik Ontmoet Mij (expo) - Lieve Stad, 2024
Amsterdam,
ITA
do 21/03
de wetten - ITA–Ensemble
Amsterdam,
ITA
do 21/03
Huis van Troje - on Tour
Amsterdam,
ITA
do 21/03
Daniel von Piekartz
Amsterdam,
Jazz Cafe Alto
do 21/03
Greenfield
Amsterdam,
Jazz Cafe Alto
do 21/03
The Devils-RocknRoll from Italy
Amsterdam,
MaloeMelo
do 21/03
Kunstschooldag[en]
Amsterdam,
Melkweg
do 21/03
Teezo Touchdown
Amsterdam,
Melkweg
do 21/03
Sounds & Scores - Belly (1998)
Amsterdam,
Melkweg
do 21/03
Rosa da Silva - - - A vida rosa
Amsterdam,
Mozaiek
do 21/03
Thu 21 Mar 2024, 20:00 – Terceira margem theaterplay by Carlos Lagoeiro – SOLD OUT!
Amsterdam,
Munganga
do 21/03
God’s own musicians
Amsterdam,
Muziekgebouw aan het IJ
do 21/03
A Welcome Distraction and Friends! Spring Equinox Edition
Amsterdam,
OT301
do 21/03
Pixies
Amsterdam,
Paradiso
do 21/03
Dok Night – SOY CUBA 1964 (I am Cuba) Directed by Mikhail Kalatozov + Si Paton
Amsterdam,
Plantage Dok
do 21/03
AFK Speeddates Oost
Amsterdam,
Plein Theater
do 21/03
Cor Bakker & Jacques Klöters | Cor voor de leeuwen!
Amsterdam,
Roode Bioscoop
do 21/03
Birds and Beasts
Amsterdam,
Sexyland World
do 21/03
Open Folklore Jam & Dance
Amsterdam,
Splendor
do 21/03
Imagine Tomorrow met Marianne Thieme
Amsterdam,
TENCLUB
do 21/03
Doorlopend op het terrein
Amsterdam,
TOLHUISTUIN
do 21/03
Thursdaynight
Amsterdam,
The Waterhole
do 21/03
AAAH! Anarchist Action Assistance Hour
Amsterdam,
Vrankrijk
do 21/03
Restaurant: Sisi & Sevgi koken
Amsterdam,
Zaal 100
do 21/03
Oktopedians
Amsterdam,
Zaal 100
do 21/03
Café Vol Dichters
Amsterdam,
Zaal 100
do 21/03
Beverwijk
Jay Francis
Beverwijk,
Kennemer Theater
do 21/03
Bovenkarspel
Donderdagmiddagfilm: Tár
Bovenkarspel,
Het Postkantoor
do 21/03
Bussum
Fernando Lameirinhas - Koffer
Bussum,
Bussum - diverse locaties
do 21/03
Fernando Lameirinhas
Bussum,
Spant!
do 21/03
Diemen
Het Spanje van Edwin Winkels
Diemen,
Theater de Omval
do 21/03
Haarlem
CHO & THE CHOSENS + MELV!EE
Haarlem,
Patronaat
do 21/03
Hiphop Dubbel A
Haarlem,
Patronaat
do 21/03
Bashir Brothers ft Curtis Millen
Haarlem,
Stiels
do 21/03
Heemskerk
Acoustic Jam
Heemskerk,
Café Lokaal
do 21/03
Heerhugowaard
Janina Greven & Cor Dol
Heerhugowaard,
Cool kunst en cultuur
do 21/03
Hoofddorp
Taalwandeling
Hoofddorp,
Cpunt
do 21/03
Lola Bezemer - Werk in uitvoering
Hoofddorp,
Cpunt
do 21/03
Binnenste Buiten - Beeldend Gesproken
Hoofddorp,
Cpunt
do 21/03
Het Juridisch Loket
Hoofddorp,
Cpunt
do 21/03
My Generation
Hoofddorp,
Cpunt
do 21/03
Lex Passchier & Katja Brenninkmeijer
Hoofddorp,
Cpunt
do 21/03
Lady+Lord MacBeth
Hoofddorp,
Cpunt
do 21/03
Springplank: SIPKE + Emiel
Hoofddorp,
Hoofddorp - diverse locaties
do 21/03
Session Americana
Hoofddorp,
Hoofddorp - diverse locaties
do 21/03
Hoorn
THE REVEREND SHAWN AMOS & THE BROTHERHOOD (USA)
Hoorn,
Het Huis Verloren
do 21/03
Rundfunk
Hoorn,
Theater Het Park
do 21/03
IJmuiden
Het Danspaleis - LENTEBAL!
IJmuiden,
Stadsschouwburg Velsen
do 21/03
Laren
Arnon Grunberg op bezoek bij Bibliotheek Gooi+
Laren,
Brinkhuis
do 21/03
Purmerend
Puur de Nijs
Purmerend,
Purmerend - diverse locaties
do 21/03
Texel
Wandeltocht Van 't Clijf tot Den Hoorn
Texel,
Texel - diverse locaties
do 21/03
Twisk
Francis Broekhuizen en Gregor Bak
Twisk,
Theaterkerk Hemels
do 21/03
Weesp
Trigger Warning
Weesp,
City of Wesopa
do 21/03
Squaring the Circle
Weesp,
City of Wesopa
do 21/03
Zaandam
Her Majesty (i.s.m. het Zaantheater)
Zaandam,
De Flux
do 21/03
San Francisco City Trip
Zaandam,
Zaandam - diverse locaties
do 21/03
vrijdag 22 maart 2024
Alkmaar
GAARKEUKEN ALKMAAR
Alkmaar,
Hal 25
vr 22/03
Snelle
Alkmaar,
Podium Victorie
vr 22/03
KUDT - PARTY IN A QUEER SPACE
Alkmaar,
Podium Victorie
vr 22/03
Jesus Christ Superstar
Alkmaar,
Theater De Vest
vr 22/03
Toneelschuur Producties & ITA | Mateusz Staniak
Alkmaar,
Theater De Vest
vr 22/03
Amstelveen
The Story of the Cats
Amstelveen,
Amstelveen - diverse locaties
vr 22/03
Latin Blast 21:00
Amstelveen,
Amstelveen - diverse locaties
vr 22/03
Marmoucha
Amstelveen,
Griffioen
vr 22/03
Kenny B
Amstelveen,
P60
vr 22/03
Wilfried de Jong en Caro Derkx
Amstelveen,
Schouwburg Amstelveen
vr 22/03
Amsterdam
Joël Borelli
Amsterdam,
AFAS Live
vr 22/03
Toets des Tijds - Festival Toetsenparade - Het toetsenbord heruitgevonden
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
TECHNIQ
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Hidden Nights Ams
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
The Hidden Beauty Of Dutch House 22:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Chupitos Party Night 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Hidden Nights Ams 21:30
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
P.B.N. /w Bondru soundsystem & Eljoënai 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Na het einde - Marmoucha
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
East Techno Collective XL 23:55
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Parotia: Bárbara Boeing b2b Ajuma, Kennedy, Rotational 22:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Vunzige Deuntjes
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
EAST Collective
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Vrijdag is NYX: Dol Fijn 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Techno Therapy 19:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Markt Kabaal - Here Comes de Zomeropstelling
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Salsa Glam Every Friday 22:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
TwoSet Violin
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Black is... 22:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
TWIENA b2b Cryptofauna, Faustin, DJ TOOL 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Atelier x Lapsus Music W/ Supernova, Mike Scot, Antonio Marki, Robin Fett, Brian Fasano 22:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Lost Grooves x Doka Studio 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Nr. 133 22:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Shelter
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Elemér Duka's Hungarian Gipsy Orchestra ft Laurens Moreno
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Techniq - Techno/hard Techno 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Happy Feelings
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
De Schietclub W/ Wes Lee & Trippy Tins 23:00
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
BaSSic 4tet +
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Venna
Amsterdam,
Amsterdam - diverse locaties
vr 22/03
Talen
Nederlands
English