Log in
Agenda
Locations
Tips
User login
E-mail or username
*
Password
*
Create new account
Request new password
Flanders calendar - music, concerts, events - Starting from Friday 19 April
-- All cities --
's Gravendeel
's-Heer Abtskerke
Aalsmeer
Aalst
Aalten
Aardenburg
Aarle-Rixtel
Abcoude
Aduard
Aken
Alblasserdam
Alkmaar
Almelo
Almere
Alphen
Alphen aan den Rijn
Amen
Amersfoort
Amstelveen
Amsterdam
Anderen
Ankeveen
Anna Paulowna
Antwerpen
Apeldoorn
Appingedam
Arlon
Arnhem
Asse
Assen
Asten
Austerlitz
Avenhorn
Baarland
Baarle-Nassau
Baarn
Babberich
Balk
Barendrecht
Barneveld
Bathmen
Beek
Beek en Donk
Beersel
Beerta
Beervelde
Beesd
Bemmel
Bennekom
Berchem
Berg en Dal
Bergeijk
Bergen
Bergen aan Zee
Bergen op Zoom
Berkel en Rodenrijs
Best
Beuningen
Beusichem
Beveren
Beverwijk
Biddinghuizen
Biervliet
Bilthoven
Bilzen
Bladel
Blaricum
Bleiswijk
Blijham
Bloemendaal
Boazum
Bodegraven
Boekel
Boekelo
Bolsward
Borger
Borne
Bornem
Boskoop
Bovenkarspel
Bovensmilde
Boxmeer
Boxtel
Breda
Bredevoort
Breskens
Brielle
Brouwershaven
Brugge
Bruinisse
Brussel
Bunnik
Bunschoten
Burgh-Haamstede
Bussloo
Bussum
Buurmalsen
Capelle aan den IJssel
Castricum
Charleroi
Coevorden
Cornjum
Cuijk
Culemborg
Dalfsen
Damwoude
De Bult
De Meern
De Rijp
De Westereen
Dedemsvaart
Delden
Delft
Delfzijl
Den Andel
Den Bosch
Den Dolder
Den Haag
Den Helder
Denekamp
Dessel
Deurne
Deventer
Didam
Diemen
Diepenheim
Dieren
Doesburg
Doetinchem
Dokkum
Domburg
Dongen
Doorn
Doornenburg
Dordrecht
Drachten
Dranouter
Drempt
Driebergen-Rijsenburg
Driel
Dronten
Drunen
Druten
Duiven
Edam
Ede
Eefde
Eeklo
Eelde
Eemnes
Eenrum
Eersel
Egmond aan Zee
Egmond aan den Hoef
Egmond-Binnen
Eibergen
Eindhoven
Elburg
Ell
Ellecom
Elsene
Elst
Emmeloord
Emmen
Engelbert
Enkhuizen
Enschede
Epe
Ermelo
Etten Leur
Eupen
Ewijk
Ezinge
Feerwerd
Franeker
Fransum
Garmerwolde
Gavere
Geertruidenberg
Geldermalsen
Geldrop
Geleen
Gemert
Gent
Gerwen
Gilze
Goes
Goirle
Goor
Gorinchem
Gorredijk
Gorssel
Gouda
Graauw
Gramsbergen
Grijpskerk
Groenlo
Groesbeek
Grolloo
Groningen
Grootschermer
Haaksbergen
Haarlem
Haarlo
Haarzuilens
Haastrecht
Haler
Hall
Hamont-Achel
Hardenberg
Harderwijk
Harfsen
Harlingen
Hasselt
Hasselt (Overijssel)
Hauwert
Hazerswoude-Dorp
Hazerswoude-Rijndijk
Heelsum
Heemskerk
Heemstede
Heerde
Heerenveen
Heerhugowaard
Heerlen
Heilig Landstichting
Heiloo
Heinkenszand
Heino
Heist-Goor
Heist-op-den-Berg
Hellendoorn
Hellevoetsluis
Helmond
Helvoirt
Hendrik-Ido-Ambacht
Hengelo
Herent
Herpt
Herzele
Heusden
Heusden-Zolder
Hillegom
Hilvarenbeek
Hilversum
Hoenderlo
Holten
Hongerige Wolf
Hoofddorp
Hooge Zwaluwe
Hoogerheide
Hoogeveen
Hoogezand
Hooghalen
Hoogwoud
Hoorn
Horst
Houten
Huijbergen
Huissen
Huizen
Hulst
IJhorst
IJmuiden
IJsselstijn
Ieper
Ilpendam
Joure
Kampen
Kapellen
Katwijk aan Zee
Kerkdriel
Kerkrade
Kinrooi
Klaaswaal
Kleve
Kloetinge
Kloosterburen
Klundert
Koedijk
Kolhorn
Kollum
Kortrijk
Koudekerk aan den Rijn
Koudum
Kranenburg
Kruiningen
Lage Vuursche
Landgraaf
Laren
Laren (Gelderland)
Leerdam
Leersum
Leeuwarden
Leffinge
Leiden
Leidschendam
Lelystad
Lemmer
Leusden
Leuven
Lewedorp
Lichtenvoorde
Lierop
Limmen
Linschoten
Lisse
Lisserbroek
Lochem
Lommel
Losdorp
Luik
Maarssen
Maassluis
Maastricht
Made
Mechelen
Medemblik
Meerhout
Megen
Melderslo
Meppel
Middelbeers
Middelburg
Middelburg (Maldegem)
Middelharnis
Middelstum
Middenbeemster
Mierlo
Mill
Millingen aan de Rijn
Mol
Mons
Monster
Montfort
Moordrecht
Munchen
Musselkanaal
Naaldwijk
Naarden
Namur
Nederweert
Nieuw- en Sint Joosland
Nieuwegein
Nieuwendijk
Nieuwkoop
Nieuwkuijk
Nijkerk
Nijmegen
Nijverdal
Noordlaren
Noordwelle
Noordwijk
Nootdorp
Norg
Notter
Nuenen
Nunspeet
Oegstgeest
Oirschot
Oisterwijk
Oldenzaal
Ommen
Oost-Souburg
Oostburg
Oostende
Oosterbeek
Oosterhout
Oosterlittens
Oostzaan
Oss
Otterlo
Ottersum
Oudebildtzijl
Oudenbosch
Oudenhoorn
Ouderkerk aan de Amstel
Oudesluis
Oudewater
Overasselt
Overveen
Panningen
Papendrecht
Peer
Peize
Pijnacker
Purmerend
Putten
Puurs-Sint-Amands
Raalte
Reeuwijk
Renesse
Reusel
Rheden
Rhenen
Ridderkerk
Rijen
Rijssen
Rijswijk
Rilland
Roden
Roderwolde
Roelofarendsveen
Roermond
Roeselare
Rolde
Roosendaal
Rosmalen
Rotterdam
Rozendaal
Sambeek
Santpoort-Noord
Sappemeer
Sassenheim
Schagen
Schaijk
Schalkhaar
Scheveningen
Schiedam
Schijndel
Schipluiden
Schoonhoven
Sevenum
Sijbrandahuis
Sint-Niklaas
Sittard
Sliedrecht
Sneek
Soest
Someren
Son en Breugel
Spaarnwoude
Spanbroek
Spijkenisse
Stadskanaal
Steenwijk
Stieltjeskanaal
Tegelen
Terneuzen
Terschelling
Texel
Tholen
Tiel
Tilburg
Tolkamer
Torhout
Turnhout
Twello
Twisk
Tytsjerk
Ubbergen
Uden
Ugchelen
Uitgeest
Ulft
Ulvenhout
Urk
Utrecht
Valkenburg
Valkenswaard
Valthermond
Veendam
Veenendaal
Veenhuizen
Veere
Veghel
Veldhoven
Velp
Velsen-Noord
Venlo
Venray
Verviers
Vianen
Vierakker
Vierlingsbeek
Vlaardingen
Vlieland
Vlissingen
Volendam
Vollenhove
Voorburg
Voorschoten
Voorst
Vorden
Vosselaar
Vroomshoop
Vught
Vuren
Waalwijk
Waddinxveen
Wageningen
Wanneperveen
Waregem
Warmenhuizen
Warmond
Warnsveld
Wassenaar
Wateringen
Weerselo
Weert
Weesp
Weeze
Werchter
Westbeemster
Westelbeers
Westwoud
Wier
Wieringerwerf
Wijchen
Wijk aan Zee
Wijk bij Duurstede
Wilrijk
Winschoten
Winsum
Winterswijk
Wiuwert
Woerden
Wormer
Woudrichem
Zaandam
Zaltbommel
Zand ('t Zand)
Zandvoort
Zeewolde
Zeist
Zenderen
Zevenaar
Zevenbergen
Zierikzee
Zoetermeer
Zoeterwoude
Zottegem
Zuid-Beijerland
Zuidlaren
Zuidwolde (Drenthe)
Zuidwolde (Groningen)
Zundert
Zutphen
Zwaag
Zwijndrecht
Zwijndrecht
Zwolle
Starting from:
-- Date --
19/04/2024 - Friday
20/04/2024 - Saturday
21/04/2024 - Sunday
22/04/2024 - Monday
23/04/2024 - Tuesday
24/04/2024 - Wednesday
25/04/2024 - Thursday
26/04/2024 - Friday
27/04/2024 - Saturday
28/04/2024 - Sunday
29/04/2024 - Monday
30/04/2024 - Tuesday
01/05/2024 - Wednesday
02/05/2024 - Thursday
03/05/2024 - Friday
04/05/2024 - Saturday
05/05/2024 - Sunday
06/05/2024 - Monday
07/05/2024 - Tuesday
08/05/2024 - Wednesday
09/05/2024 - Thursday
10/05/2024 - Friday
11/05/2024 - Saturday
12/05/2024 - Sunday
13/05/2024 - Monday
14/05/2024 - Tuesday
15/05/2024 - Wednesday
16/05/2024 - Thursday
17/05/2024 - Friday
18/05/2024 - Saturday
19/05/2024 - Sunday
20/05/2024 - Monday
21/05/2024 - Tuesday
22/05/2024 - Wednesday
23/05/2024 - Thursday
24/05/2024 - Friday
25/05/2024 - Saturday
26/05/2024 - Sunday
27/05/2024 - Monday
28/05/2024 - Tuesday
29/05/2024 - Wednesday
30/05/2024 - Thursday
31/05/2024 - Friday
01/06/2024 - Saturday
02/06/2024 - Sunday
03/06/2024 - Monday
04/06/2024 - Tuesday
05/06/2024 - Wednesday
06/06/2024 - Thursday
07/06/2024 - Friday
08/06/2024 - Saturday
09/06/2024 - Sunday
10/06/2024 - Monday
11/06/2024 - Tuesday
12/06/2024 - Wednesday
13/06/2024 - Thursday
14/06/2024 - Friday
15/06/2024 - Saturday
16/06/2024 - Sunday
17/06/2024 - Monday
18/06/2024 - Tuesday
19/06/2024 - Wednesday
20/06/2024 - Thursday
21/06/2024 - Friday
22/06/2024 - Saturday
23/06/2024 - Sunday
24/06/2024 - Monday
25/06/2024 - Tuesday
26/06/2024 - Wednesday
27/06/2024 - Thursday
28/06/2024 - Friday
29/06/2024 - Saturday
30/06/2024 - Sunday
01/07/2024 - Monday
02/07/2024 - Tuesday
03/07/2024 - Wednesday
04/07/2024 - Thursday
05/07/2024 - Friday
06/07/2024 - Saturday
07/07/2024 - Sunday
08/07/2024 - Monday
09/07/2024 - Tuesday
10/07/2024 - Wednesday
11/07/2024 - Thursday
12/07/2024 - Friday
13/07/2024 - Saturday
14/07/2024 - Sunday
15/07/2024 - Monday
16/07/2024 - Tuesday
17/07/2024 - Wednesday
Next day
North Holland
North Brabant
Gelderland
South Holland
Limburg
Utrecht
Overijssel
Zeeland
Flevoland
Friesland
Drenthe
Groningen
North Rhine-Westphalia
Flanders
Brussels
Walloon Region
Bavaria
Add event
Friday 19 April 2024
Aalst
New Life Academy
Aalst,
De Werf
Fr 19/04
De Catharinisten
Aalst,
De Werf
Fr 19/04
Antwerpen
Souvenirs From Imaginary Cities x South Of North: Devon Rexi, Weird Dust, Kim David Bots, Jah Mills, Hill Men, Fry Ry & Marathon Man
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 19/04
ANZ 75: jubileumconcert
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 19/04
Carnaval en mysterie: Ligeti's Mysteries of the Macabre
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 19/04
Bach By Night | Antwerp Spring Festival 2024
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 19/04
Encounters | Antwerp Spring Festival 2024
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 19/04
Stille Disco
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 19/04
Balkan Fever
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 19/04
Middagconcert: Vlad Weverbergh (klarinet) en Philip Raskin (piano)
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 19/04
SFEERBEHEER W/ DJ ASSAULT, HELENA LAUWAERT, SALZBAUER & DØEMP
Antwerpen,
Club Vaag
Fr 19/04
De Wikings Cantus @ Aalmoezenier !
Antwerpen,
DEN AALMOEZENIER
Fr 19/04
Bosbarbeid (Co-Working)
Antwerpen,
Het Bos
Fr 19/04
Souvenirs From Imaginary Cities x South Of North: Devon Rexi, Weird Dust, Kim David Bots, Sly Boogie, Hill Men, Fry Ry & Marathon Man
Antwerpen,
Het Bos
Fr 19/04
Techno & Bliss Hollt, Senses Of Mind, Self & Other and Henson
Antwerpen,
KAVKA OUDAAN
Fr 19/04
TRANCE’ZIG RAVEN
Antwerpen,
KAVKA ZAPPA
Fr 19/04
James De Musical - Live on Stage
Antwerpen,
Lotto Arena
Fr 19/04
MOKUHI Sonorities Labelnight
Antwerpen,
Rataplan
Fr 19/04
Dorothée MunyanezaToi, moi, Tituba ...
Antwerpen,
deSingel
Fr 19/04
Beersel
JUNIOR BALLET ANTWERPEN - JAMES
Beersel,
De Meent
Fr 19/04
Bornem
Bier - Kom toch maar met de fiets
Bornem,
Ter Dilft
Fr 19/04
Dranouter
Jenn Butterworth & Laura-Beth Salter (UK)
Dranouter,
MUZIEKCENTRUM DRANOUTER
Fr 19/04
Gent
Belmondo Dead Jazz
Gent,
Bijloke
Fr 19/04
OH VOYAGE . Gratis clubconcert
Gent,
De Centrale
Fr 19/04
My Groovy Sisters - Muziek in het Paulushuis
Gent,
Gent - diverse locaties
Fr 19/04
Zoh Amba Bhakti / Takase+Sclavis+Bennink
Gent,
Ha Concerts
Fr 19/04
BOB DE MOOR, CIE VAN DE LEUTE, KOEN CRUCKE, LUK DE BRUYKER, PERFESSER GENSCH EN WIM CLAEYS - Persconferentie Gentse Fessten
Gent,
Minard
Fr 19/04
SHARK - Frederico Araujo
Gent,
NTGent
Fr 19/04
MEDEA'S KINDEREN - Milo Rau / NTGent
Gent,
NTGent
Fr 19/04
Mette Ingvartsen
Gent,
VIERNULVIER
Fr 19/04
HEET
Gent,
VIERNULVIER
Fr 19/04
Hamont-Achel
Johannes is Zijn Naam
Hamont-Achel,
Cinema Walburg
Fr 19/04
Herzele
Günther Neefs | De kracht van muziek
Herzele,
CC de Steenoven
Fr 19/04
Leffinge
Kids With Buns + Roufaida
Leffinge,
Muziekclub De Zwerver
Fr 19/04
Mechelen
Cultuurcafé: Compact Disk Dummies
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Fr 19/04
LUNALIA 24: Musica Gloria Openingsconcert⎮Te Deum
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Fr 19/04
Mantra Zing Avond door stembevrijders Laetitia Trimbos en Annabel Barbé (gitaar)
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Fr 19/04
Mol
Jonas Winterland
Mol,
CC 't Getouw
Fr 19/04
Sint-Niklaas
ØY
Sint-Niklaas,
CC Sint-Niklaas
Fr 19/04
Torhout
DE WALVIS Te Gast in CCDeBrouckere
Torhout,
Cultuurcentrum de Brouckere
Fr 19/04
Turnhout
Goe Genoeg - Amelie Albrecht + Rik Van Geel
Turnhout,
De Warande
Fr 19/04
Comedy-Café| MC Jeron Dewulf, Yannick Noben, Mohsin Abbas, Nigel Williams
Turnhout,
Turnhout - diverse locaties
Fr 19/04
Wilrijk
20 JAAR VIZIT: Jong Versterkt – dance & draw
Wilrijk,
Vizit
Fr 19/04
Zottegem
Les frères Colle (Frankrijk) | Drum Brothers
Zottegem,
CC Zoetegem
Fr 19/04
Saturday 20 April 2024
Antwerpen
Vibrant Winds | Antwerp Spring Festival 2024
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Sa 20/04
DeepFried Impro theater show
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Sa 20/04
Music Bank
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Sa 20/04
Das Mag Festival Antwerpen 2024
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Sa 20/04
Fado de Lisboa | Antwerp Spring Festival 2024
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Sa 20/04
Club Vaag invites LUUK VAN DIJK & LITMUS
Antwerpen,
Club Vaag
Sa 20/04
80 's Flashback Top 100 Party @ Aalmoezenier !
Antwerpen,
DEN AALMOEZENIER
Sa 20/04
DAS MAG FESTIVAL 2024
Antwerpen,
Het Bos
Sa 20/04
Het Zwanenmeer 2024
Antwerpen,
Stadsschouwburg Antwerpen
Sa 20/04
Swan Lake 2024
Antwerpen,
Stadsschouwburg Antwerpen
Sa 20/04
Beersel
CLARA CLEYMANS, INGE PAULUSSEN, SAMUEL VEKEMAN EN DIMITRI LEUE - LOOS
Beersel,
De Meent
Sa 20/04
Beveren
Syncope - Shelter
Beveren,
Ter Vesten
Sa 20/04
Brugge
Moederfiguren in de muziek
Brugge,
Concertgebouw Brugge
Sa 20/04
Vlaams Radiokoor & Il Gardellino Orchestra
Brugge,
Concertgebouw Brugge
Sa 20/04
Eeklo
JazzLab
Eeklo,
N9
Sa 20/04
Gent
Countdown (GIF)
Gent,
Campo
Sa 20/04
LAUGHING BASTARDS . FETISH / CD-RELEASE
Gent,
De Centrale
Sa 20/04
Par Hasard x Historische Huizen Gent
Gent,
Gent - diverse locaties
Sa 20/04
Instant Festival
Gent,
Ha Concerts
Sa 20/04
VILLA VOORTMAN IN CONCERT - Het Album
Gent,
Minard
Sa 20/04
MEDEA'S KINDEREN - Milo Rau / NTGent
Gent,
NTGent
Sa 20/04
Record Store Day 2024
Gent,
VIERNULVIER
Sa 20/04
Club 923
Gent,
VIERNULVIER
Sa 20/04
DEEWEE, Lippstick DJ's, Lieselot Siddiki & Pol Heyvaert
Gent,
VIERNULVIER
Sa 20/04
Hasselt
I Love the 90's
Hasselt,
Hasselt - diverse locaties
Sa 20/04
I Love The 90s 2024
Hasselt,
Trixxo Arena
Sa 20/04
Herent
Les Zerkiens - SCHRIK- familievoorstelling vanaf 5 jaar mét belevingsmoment // Boze Wolf festival
Herent,
GC De Wildeman
Sa 20/04
Herzele
Amelie Albrecht - Goe Genoeg [G]
Herzele,
CC de Steenoven
Sa 20/04
Kapellen
VOLZET BEZOEK AAN HET OPVANGCENTRUM WILDE DIEREN IN NOOD OP ZATERDAG 20 APRIL 2024
Kapellen,
Kapellen - diverse locaties
Sa 20/04
Leuven
Climate Confession Booth
Leuven,
Schouwburg
Sa 20/04
Mechelen
DE KELDR. Hony Tawk & Witch Piss
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 20/04
OUTSIDE IN - Work in progress festival // DAG 4
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 20/04
Vlaams Open Brassband Kampioenschap
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 20/04
Optreden ICE KING in Café Het Maanlicht
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 20/04
Meerhout
Dessertenconcert
Meerhout,
Meerhout - diverse locaties
Sa 20/04
Dessertenconcert 2024
Meerhout,
Meerhout - diverse locaties
Sa 20/04
Mol
Steppin'Out
Mol,
CC 't Getouw
Sa 20/04
Openbaar toonmoment klarinet
Mol,
Mol - diverse locaties
Sa 20/04
Oostende
NTGent/Milo Rau - Medea's kinderen
Oostende,
De Grote Post
Sa 20/04
Sint-Niklaas
Drum Brothers
Sint-Niklaas,
CC Sint-Niklaas
Sa 20/04
Lawijtstrijd / Voorronde 3 / De Cramme
Sint-Niklaas,
De Casino
Sa 20/04
Torhout
DE WALVIS Te Gast in CCDeBrouckere
Torhout,
Cultuurcentrum de Brouckere
Sa 20/04
Turnhout
- Atelierbezoek Joris Van de Moortel + rondleiding tentoonstelling Jim Shaw in M HKA
Turnhout,
De Warande
Sa 20/04
+ voorprogramma: JUDITH - DI-RECT
Turnhout,
De Warande
Sa 20/04
Everlasting Happyland | The Basement Club
Turnhout,
Turnhout - diverse locaties
Sa 20/04
Wilrijk
Impact
Wilrijk,
Vizit
Sa 20/04
Sunday 21 April 2024
Aalst
Arte Amanti Festival
Aalst,
De Werf
Su 21/04
Antwerpen
Slotconcert: Beethoven Connotations | Antwerp Spring Festival 2024
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Su 21/04
Wiener Symphoniker / Petr Popelka
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Su 21/04
Familievoorstelling: De lange Wapper | Antwerp Spring Festival 2024
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Su 21/04
Gautier Capuçon speelt Dvořáks Celloconcerto
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Su 21/04
MOSCOW DEATH BRIGADE + support
Antwerpen,
KAVKA OUDAAN
Su 21/04
Pestilence // Carnation // Bodyfarm
Antwerpen,
KAVKA ZAPPA
Su 21/04
Giselle
Antwerpen,
Stadsschouwburg Antwerpen
Su 21/04
Peixe e Limão
Antwerpen,
de Roma
Su 21/04
Wiener Symphoniker / Petr PopelkaLust, liefde en Capuçon
Antwerpen,
deSingel
Su 21/04
Brugge
BACH: KLA-VIER-TUOOS, door prof. Peter Waldner, met Bart Stouten (presentator & dichter)
Brugge,
Brugge - diverse locaties
Su 21/04
Atelier Matinée
Brugge,
Concertgebouw Brugge
Su 21/04
Over (be)moeder(en)
Brugge,
Concertgebouw Brugge
Su 21/04
Hector was hier
Brugge,
Concertgebouw Brugge
Su 21/04
Songs with roots
Brugge,
Concertgebouw Brugge
Su 21/04
Dessel
Jong talent in de kijker
Dessel,
Dessel - diverse locaties
Su 21/04
Gent
Erfgoeddag 2024
Gent,
Bijloke
Su 21/04
Vlaams & Baskisch muzikaal erfgoed
Gent,
Bijloke
Su 21/04
Gangmakers-gesprek Jonas Roelens (thema gender)
Gent,
Bijloke
Su 21/04
Erfgoeddag 2024 . Thuisklanken
Gent,
De Centrale
Su 21/04
Foyer Matinee: Quetzal Duo
Gent,
Ha Concerts
Su 21/04
LATCHO BILO at Bar Lume
Gent,
Hot Club Gent
Su 21/04
Birds of Swing Sessions: BLUE GRAVY
Gent,
Hot Club Gent
Su 21/04
MEDEA'S KINDEREN - Milo Rau / NTGent
Gent,
NTGent
Su 21/04
Kapellen
Duo Accell - CONNECT
Kapellen,
CC Kapellen
Su 21/04
Duo Accell
Kapellen,
Kapellen - diverse locaties
Su 21/04
Leuven
Natchav
Leuven,
Schouwburg
Su 21/04
Mechelen
Erfgoeddag / DE GEHEIME MAANbasis, waar poppen en figuren thuis zijn
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Su 21/04
Jazz Concert Trio Frank Vaganée
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Su 21/04
LUNALIA 2024: Moira
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Su 21/04
Erfgoeddag - Voorlees zondag "thuis"
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Su 21/04
Mol
Steppin'Out
Mol,
CC 't Getouw
Su 21/04
Oostende
Muziektheater Transparant/Silence Radio - Portici
Oostende,
De Grote Post
Su 21/04
Sint-Niklaas
Sonic Hug
Sint-Niklaas,
CC Sint-Niklaas
Su 21/04
The Return Of The Comeback
Sint-Niklaas,
CC Sint-Niklaas
Su 21/04
Louise Van Den Heuvel - Sonic Hug
Sint-Niklaas,
De Casino
Su 21/04
Turnhout
Herman Van Goethem en Sanneke van Hassel - Overlezen
Turnhout,
De Warande
Su 21/04
Monday 22 April 2024
Antwerpen
Chansons Charmantes 7 → Just smile met Lissa Lewis en Lissa Meyvis
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Mo 22/04
CLOAKROOM + MORE TBA
Antwerpen,
KAVKA OUDAAN
Mo 22/04
Bryson Tiller
Antwerpen,
de Roma
Mo 22/04
Gent
Prikkelarme rondleiding: Kunst en klimaat
Gent,
Gent - diverse locaties
Mo 22/04
JONG KLASSIEK at Bar Lume
Gent,
Hot Club Gent
Mo 22/04
Les Jeunes Du Jazz: DJUWI Invites
Gent,
Hot Club Gent
Mo 22/04
Cinematis at Bar Lume: BERLIN - die techno-version
Gent,
Hot Club Gent
Mo 22/04
Mechelen
FOR GAZA | a concert for war children Unicef
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Mo 22/04
War children for Unicef
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Mo 22/04
Oostende
'Incendies' van Denis Villeneuve met Gilles Coulier - Meet the Masters
Oostende,
De Grote Post
Mo 22/04
Tuesday 23 April 2024
Aalst
Griekse kring: De Homerische Hymne aan Aphrodite
Aalst,
De Werf
Tu 23/04
Antwerpen
Bassem Youssef
Antwerpen,
Stadsschouwburg Antwerpen
Tu 23/04
Back to Black exclusieve avant-première
Antwerpen,
de Roma
Tu 23/04
Brugge
Vollemaanrite: van het duister naar het licht
Brugge,
Concertgebouw Brugge
Tu 23/04
Gent
HELENA & PABLO CASELLA
Gent,
De Centrale
Tu 23/04
Jazzventures: RICCARDO LUPPI
Gent,
Hot Club Gent
Tu 23/04
Vocal Sessions > CHLOE, HANNAH & Co - at Bar Lume
Gent,
Hot Club Gent
Tu 23/04
MARIJKE PERSOONE - Wiens belang?
Gent,
Minard
Tu 23/04
Kapellen
T-DANSANT -
Kapellen,
CC Kapellen
Tu 23/04
T-DANSANT
Kapellen,
Kapellen - diverse locaties
Tu 23/04
Leuven
De Miskenden
Leuven,
Minnepoort
Tu 23/04
Marlene
Leuven,
Schouwburg
Tu 23/04
BLIND SPOTS
Leuven,
Wagehuys
Tu 23/04
Mechelen
Vlaanderenleestdag - Laatavondopening
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Tu 23/04
Mol
Beat it
Mol,
CC 't Getouw
Tu 23/04
Koen De Preter
Mol,
CC 't Getouw
Tu 23/04
Muziek in het lokaal dienstencentrum: Roger Smets en partner
Mol,
Mol - diverse locaties
Tu 23/04
Sint-Niklaas
Tactile Quartet(s)
Sint-Niklaas,
CC Sint-Niklaas
Tu 23/04
Wednesday 24 April 2024
Antwerpen
Pelva Naik - Dhrupad (Indian Classical Music)
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
We 24/04
Fourelements - opening night
Antwerpen,
Club Vaag
We 24/04
Byrning Down The House + Stop Making Sense
Antwerpen,
De Studio
We 24/04
Boslabs XL
Antwerpen,
Het Bos
We 24/04
Fanzine Chillzone
Antwerpen,
Het Bos
We 24/04
De kunstwerker, het kunstwerkattest & de kunstwerkuitkering
Antwerpen,
Het Bos
We 24/04
SLUITINGSUUR. DJ SHOPLIFTER invites Agassi93, 100or en nnrmnlg
Antwerpen,
Het Bos
We 24/04
Kavka Café: TEGENZIN
Antwerpen,
KAVKA OUDAAN
We 24/04
Black Swan
Antwerpen,
Stadsschouwburg Antwerpen
We 24/04
Gaye Su Akyol
Antwerpen,
de Roma
We 24/04
Vera Sola
Antwerpen,
de Roma
We 24/04
Louise van den Heuvel QuartetSonic Hug
Antwerpen,
deSingel
We 24/04
Gent
ME YE JAM #1 . Powered by Joram Kundé Boumkwo
Gent,
De Centrale
We 24/04
Mercredis Libres: EU
Gent,
Hot Club Gent
We 24/04
LANIAKEA at Bar Lume
Gent,
Hot Club Gent
We 24/04
KATELIJNE VERBEKE EN EVELIEN BOSMANS - Cornelius en de aliens
Gent,
Minard
We 24/04
TESTAMENT VAN EEN JOURNALIST - Chokri Ben Chikha / Action Zoo Humain
Gent,
NTGent
We 24/04
Herzele
Amelie Albrecht - Goe Genoeg [G]
Herzele,
CC de Steenoven
We 24/04
Ieper
Lieven Scheire
Ieper,
Het Perron - Cultuurcentrum Ieper
We 24/04
Leuven
13
Leuven,
Minnepoort
We 24/04
Making Men
Leuven,
Wagehuys
We 24/04
Oostende
Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman - PAPIERLIED (4+)
Oostende,
De Grote Post
We 24/04
Turnhout
Moederdag - Willie Wartaal
Turnhout,
De Warande
We 24/04
UNCLE FUNKLE
Turnhout,
Turnhout - diverse locaties
We 24/04
Vosselaar
De Kansendans
Vosselaar,
Vosselaar - diverse locaties
We 24/04
Turnhoutse Snaar
Vosselaar,
Vosselaar - diverse locaties
We 24/04
Wilrijk
Viva in the house
Wilrijk,
Vizit
We 24/04
Thursday 25 April 2024
Aalst
Jens Dendoncker
Aalst,
De Werf
Th 25/04
Antwerpen
DEVICKY - wax the pain away van Ruth Bruyneel
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Th 25/04
Vage Donderdagen met DC NOISES & KENNY MONTANA
Antwerpen,
Club Vaag
Th 25/04
Brabo thema Cantus @ Aalmoezenier !
Antwerpen,
DEN AALMOEZENIER
Th 25/04
Bosbarbeid (Co-Working)
Antwerpen,
Het Bos
Th 25/04
Volxkeuken OC Linkeroever: Palestina
Antwerpen,
Het Bos
Th 25/04
Extra Academy: Seloua Luste Boulbina + Sammy Baloji
Antwerpen,
Het Bos
Th 25/04
Philippe Geubels
Antwerpen,
Stadsschouwburg Antwerpen
Th 25/04
Zap Mama Best Of Zap Mama
Antwerpen,
de Roma
Th 25/04
Polina KanisProfessoressa on the pole.
Antwerpen,
deSingel
Th 25/04
Ferenc BalcaenSCAPEGOAT
Antwerpen,
deSingel
Th 25/04
Berchem
The Lunatics - Full impro show
Berchem,
Berchem - diverse locaties
Th 25/04
Gent
MAKING MEN // Dunia Dance theatre
Gent,
De Centrale
Th 25/04
Gretchen Parlato x Lionel Loueke: 'Lean In'
Gent,
Ha Concerts
Th 25/04
Hot Cats de Gand: THE SALACIOUS SPARROWS
Gent,
Hot Club Gent
Th 25/04
DRESSED LIKE BOYS -
Gent,
Minard
Th 25/04
TESTAMENT VAN EEN JOURNALIST - Chokri Ben Chikha / Action Zoo Humain
Gent,
NTGent
Th 25/04
Hamont-Achel
Zebracinema: Animalia - Sofia Alaoui
Hamont-Achel,
Cinema Walburg
Th 25/04
Ieper
Lieven Scheire
Ieper,
Het Perron - Cultuurcentrum Ieper
Th 25/04
Leuven
Het Derde Oog
Leuven,
Minnepoort
Th 25/04
Mechelen
LUNALIA 24 Pavel Haas Quartet⎮Czech Dreams
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Th 25/04
Florian Arbenz, Tineke Postma, Rafael Jerjen & João Barradas - Elemental
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Th 25/04
Mol
De Nwe Tijd (Rebekka De Wit, Suzanne Grotenhuis, Musia Mwankumi & Michaël Pas)
Mol,
CC 't Getouw
Th 25/04
Sint-Niklaas
Sylver Live
Sint-Niklaas,
De Casino
Th 25/04
Turnhout
Ertussen (première) - Elena Peeters
Turnhout,
De Warande
Th 25/04
Friday 26 April 2024
Aalst
New Life Academy
Aalst,
De Werf
Fr 26/04
Antwerpen
Costa comedy met Ariane Van Hasselt, Joeri Schepens, Rosalie Van Wambeke en MC Sergej
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 26/04
Acidelics - - Indoor festival
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 26/04
Middagconcert: Lucas Blondeel en Nicolas Callot (pianoduo)
Antwerpen,
Antwerpen - diverse locaties
Fr 26/04
Night Of The Giants 2024
Antwerpen,
Antwerps Sportpaleis
Fr 26/04
ESN Cantus @ Aalmoezenier !
Antwerpen,
DEN AALMOEZENIER
Fr 26/04
DULAC/DEREN PROGRAMMA
Antwerpen,
De Studio
Fr 26/04
Bosbarbeid (Co-Working)
Antwerpen,
Het Bos
Fr 26/04
TAKEOVER x STOF
Antwerpen,
Het Bos
Fr 26/04
MirrorBall (A Taylor Swift inspired party)
Antwerpen,
KAVKA OUDAAN
Fr 26/04
Double bill: Jonas Meersmans & Nicolas Mortelmans Quartet
Antwerpen,
Rataplan
Fr 26/04
Rhythm Of The Dance
Antwerpen,
Stadsschouwburg Antwerpen
Fr 26/04
Tin Fingers
Antwerpen,
de Roma
Fr 26/04
Compagnie Non Nova / Phia MénardArt. 13
Antwerpen,
deSingel
Fr 26/04
BRYGGEN / Mathias CoppensMinerals
Antwerpen,
deSingel
Fr 26/04
Rimah JabrThis is NOT what I want to tell you
Antwerpen,
deSingel
Fr 26/04
Brugge
Fêu
Brugge,
Concertgebouw Brugge
Fr 26/04
Dessel
Magic Comedy
Dessel,
Dessel - diverse locaties
Fr 26/04
Dranouter
Alterne (BE/EST/DK) + Bart Praet
Dranouter,
MUZIEKCENTRUM DRANOUTER
Fr 26/04
Gent
BABA ZULA IN CONCERT
Gent,
De Centrale
Fr 26/04
Sara Salvérius & Sun*Sun*Sun: ‘Pendulum’ (première)
Gent,
Ha Concerts
Fr 26/04
JADE MINTJENS - Bedankt om te komen
Gent,
Minard
Fr 26/04
KLYTAIMNESTRA - STAN & Olympique Dramatique / Toneelhuis
Gent,
NTGent
Fr 26/04
Herzele
DE HOE | De nieuwe man
Herzele,
CC de Steenoven
Fr 26/04
Ieper
Anima Eterna Brugge o.l.v. Bart Van Reyn
Ieper,
Het Perron - Cultuurcentrum Ieper
Fr 26/04
Kapellen
Caféest
Kapellen,
Kapellen - diverse locaties
Fr 26/04
Leuven
Aftrap: literaire roast & feest
Leuven,
Schouwburg
Fr 26/04
Mechelen
#2800Fest!
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Fr 26/04
Verbonden&Vrijdag: warm concert voor vrede
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Fr 26/04
Marco Marcelletti trio
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Fr 26/04
Mol
Lieven Cambré Quartet
Mol,
CC 't Getouw
Fr 26/04
Muzikale tapas
Mol,
Mol - diverse locaties
Fr 26/04
Oostende
Rudy Trouvé + DAAU - Musik für Animierten Tonspurfilm
Oostende,
De Grote Post
Fr 26/04
De Planckaerts op de planken
Oostende,
Kursaal Oostende
Fr 26/04
Torhout
Compagnie Massala - Feu (Bij de Buren) Bij de buren.
Torhout,
Cultuurcentrum de Brouckere
Fr 26/04
Turnhout
Ian Siegal | Club Goezot
Turnhout,
Turnhout - diverse locaties
Fr 26/04
Apérotime • Blankenberge
Turnhout,
Turnhout - diverse locaties
Fr 26/04
Wilrijk
Viva in the house
Wilrijk,
Vizit
Fr 26/04
Zottegem
Te gast: RUIM
Zottegem,
CC Zoetegem
Fr 26/04
Comedycafé: Nigel Williams, David Galle en MC Roosje Pertz
Zottegem,
CC Zoetegem
Fr 26/04
Saturday 27 April 2024
Aalst
JazzLab / Dans Kapot
Aalst,
De Werf
Sa 27/04
Klub Kilim
Aalst,
De Werf
Sa 27/04
Antwerpen
Michael Schack
Antwerpen,
252 CC
Sa 27/04
VAMPIRE PARTY + @ Aalmoezenier !
Antwerpen,
DEN AALMOEZENIER
Sa 27/04
MUTINY IN HEAVEN: THE BIRTHDAY PARTY
Antwerpen,
De Studio
Sa 27/04
Geheimzinnig Afterparty
Antwerpen,
De Studio
Sa 27/04
KWIL 5 JAAR PUNT. VIEREN
Antwerpen,
KAVKA ZAPPA
Sa 27/04
Johannes Is Zijn Naam
Antwerpen,
de Roma
Sa 27/04
Dionysos Now! / Tore Tom DenysAdriaan Willaerts Johannespassie
Antwerpen,
deSingel
Sa 27/04
Bornem
Lokale Helden Klein-Brabant
Bornem,
Ter Dilft
Sa 27/04
Brugge
Techno Meditation
Brugge,
Concertgebouw Brugge
Sa 27/04
Anima Eterna Brugge & Bart Van Reyn
Brugge,
Concertgebouw Brugge
Sa 27/04
Dranouter
Lokale Helden: The Drannie Connection!
Dranouter,
MUZIEKCENTRUM DRANOUTER
Sa 27/04
Gent
FAIR FASHION MARKT + EXPO
Gent,
De Centrale
Sa 27/04
FAIR FASHION FEST . SYSIPHOLIA
Gent,
De Centrale
Sa 27/04
FAIR FASHION SHOW . EXTRAVAGANZA
Gent,
De Centrale
Sa 27/04
FAIR FASHION TALK . WAT GEBEURT ER NA DE EU VERKIEZINGEN?
Gent,
De Centrale
Sa 27/04
Rondleiding voor blinden en slechtzienden: Mode en textiel
Gent,
Gent - diverse locaties
Sa 27/04
BOS COMPAGNIE - Sing @ the movies
Gent,
Minard
Sa 27/04
KLYTAIMNESTRA - STAN & Olympique Dramatique / Toneelhuis
Gent,
NTGent
Sa 27/04
Wave Invasion presents: True Zebra (BE) & Xtort (NL)
Gent,
The Crossover
Sa 27/04
Heist-Goor
The Garbage Gang
Heist-Goor,
Wit Paard
Sa 27/04
Herent
Workshop Zentangle- Zentangle is een makkelijk te leren, leuke en creatieve ontspanningsmethode.
Herent,
GC De Wildeman
Sa 27/04
Ieper
LAZARUS – Günther Lesage, Greg Timmermans en Stefaan Van Brabandt
Ieper,
Het Perron - Cultuurcentrum Ieper
Sa 27/04
Leffinge
Bwana
Leffinge,
Muziekclub De Zwerver
Sa 27/04
Leuven
Adania Shibli in gesprek met Niña Weijers
Leuven,
Schouwburg
Sa 27/04
Boekvoorstelling 'Hogere machten'
Leuven,
Schouwburg
Sa 27/04
Hoe stemt de schrijver?
Leuven,
Schouwburg
Sa 27/04
Tot U: Afzwaai van Dichter des Vaderlands
Leuven,
Schouwburg
Sa 27/04
Mechelen
Lokale Helden - huiskamerconcert met drie Singer-Songwriters
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 27/04
Wachtkamerconcert
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 27/04
LUNALIA 2024: Zie een vrouw
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 27/04
Lokale helden op het water
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 27/04
Boekvoorstelling 'Yoko en de magische ster'
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 27/04
Lamine & Omar - Afrikaanse kora
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 27/04
Lokale helden op de toren
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 27/04
lokale helden @ Cafe De Zwaan
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 27/04
Lien Schoeter @ Barbib
Mechelen,
Mechelen - diverse locaties
Sa 27/04
Mol
Lokale Helden
Mol,
CC 't Getouw
Sa 27/04
Bootleg Sixties
Mol,
CC 't Getouw
Sa 27/04
Oostende
Black Swan
Oostende,
Kursaal Oostende
Sa 27/04
Turnhout
Kunstwerkt en de Warande - Proefstuk: een workshop, diner en ontmoetingsmoment in één
Turnhout,
De Warande
Sa 27/04
Kempenhelden i.s.m. vzw Fox Concerts - PD Martin Band, Cavemen Park feat. DJ Courtasock, Sekushi, The Midlife Møtherføckers, Luc Van Steenbergen Trio e.a.
Turnhout,
De Warande
Sa 27/04
Pop, Rock, Jazz | SAMWD Turnhout
Turnhout,
Turnhout - diverse locaties
Sa 27/04
Wilrijk
Viva in the house
Wilrijk,
Vizit
Sa 27/04
Zottegem
Begijn Le Bleu | Fwiet! Fwiet! UITVERKOCHT
Zottegem,
CC Zoetegem
Sa 27/04
Te Gast: Egmont in de Cinema
Zottegem,
CC Zoetegem
Sa 27/04
Languages
Nederlands
English