Log in
Agenda
Locations
Tips
User login
E-mail or username
*
Password
*
Create new account
Request new password
Breda calendar - music, concerts, events - Starting from Thursday 28 March
-- All cities --
's Gravendeel
's-Heer Abtskerke
Aalsmeer
Aalst
Aalten
Aardenburg
Aarle-Rixtel
Abcoude
Aduard
Aken
Alblasserdam
Alkmaar
Almelo
Almere
Alphen
Alphen aan den Rijn
Amen
Amersfoort
Amstelveen
Amsterdam
Anderen
Ankeveen
Anna Paulowna
Antwerpen
Apeldoorn
Appingedam
Arlon
Arnhem
Asse
Assen
Asten
Austerlitz
Avenhorn
Baarland
Baarle-Nassau
Baarn
Babberich
Balk
Barendrecht
Barneveld
Bathmen
Beek
Beek en Donk
Beersel
Beerta
Beervelde
Beesd
Bemmel
Bennekom
Berchem
Berg en Dal
Bergeijk
Bergen
Bergen aan Zee
Bergen op Zoom
Berkel en Rodenrijs
Best
Beuningen
Beusichem
Beveren
Beverwijk
Biddinghuizen
Biervliet
Bilthoven
Bilzen
Bladel
Blaricum
Bleiswijk
Blijham
Bloemendaal
Boazum
Bodegraven
Boekel
Boekelo
Bolsward
Borger
Borne
Bornem
Boskoop
Bovenkarspel
Bovensmilde
Boxmeer
Boxtel
Breda
Bredevoort
Breskens
Brielle
Brouwershaven
Brugge
Bruinisse
Brussel
Bunnik
Bunschoten
Burgh-Haamstede
Bussloo
Bussum
Buurmalsen
Capelle aan den IJssel
Castricum
Charleroi
Coevorden
Cornjum
Cuijk
Culemborg
Dalfsen
Damwoude
De Bult
De Meern
De Rijp
De Westereen
Dedemsvaart
Delden
Delft
Delfzijl
Den Andel
Den Bosch
Den Dolder
Den Haag
Den Helder
Denekamp
Dessel
Deurne
Deventer
Didam
Diemen
Diepenheim
Dieren
Doesburg
Doetinchem
Dokkum
Domburg
Dongen
Doorn
Doornenburg
Dordrecht
Drachten
Dranouter
Drempt
Driebergen-Rijsenburg
Driel
Dronten
Drunen
Druten
Duiven
Edam
Ede
Eefde
Eeklo
Eelde
Eemnes
Eenrum
Eersel
Egmond aan Zee
Egmond aan den Hoef
Egmond-Binnen
Eibergen
Eindhoven
Elburg
Ell
Ellecom
Elsene
Elst
Emmeloord
Emmen
Engelbert
Enkhuizen
Enschede
Epe
Ermelo
Etten Leur
Eupen
Ewijk
Ezinge
Feerwerd
Franeker
Fransum
Garmerwolde
Gavere
Geertruidenberg
Geldermalsen
Geldrop
Geleen
Gemert
Gent
Gerwen
Gilze
Goes
Goirle
Goor
Gorinchem
Gorredijk
Gorssel
Gouda
Graauw
Gramsbergen
Grijpskerk
Groenlo
Groesbeek
Grolloo
Groningen
Grootschermer
Haaksbergen
Haarlem
Haarlo
Haarzuilens
Haastrecht
Haler
Hall
Hamont-Achel
Hardenberg
Harderwijk
Harfsen
Harlingen
Hasselt
Hasselt (Overijssel)
Hauwert
Hazerswoude-Dorp
Hazerswoude-Rijndijk
Heelsum
Heemskerk
Heemstede
Heerde
Heerenveen
Heerhugowaard
Heerlen
Heilig Landstichting
Heiloo
Heinkenszand
Heino
Heist-Goor
Heist-op-den-Berg
Hellendoorn
Hellevoetsluis
Helmond
Helvoirt
Hendrik-Ido-Ambacht
Hengelo
Herent
Herpt
Herzele
Heusden
Heusden-Zolder
Hillegom
Hilvarenbeek
Hilversum
Hoenderlo
Holten
Hongerige Wolf
Hoofddorp
Hooge Zwaluwe
Hoogerheide
Hoogeveen
Hoogezand
Hooghalen
Hoogwoud
Hoorn
Houten
Huijbergen
Huissen
Huizen
Hulst
IJhorst
IJmuiden
IJsselstijn
Ieper
Ilpendam
Joure
Kampen
Kapellen
Katwijk aan Zee
Kerkdriel
Kerkrade
Kinrooi
Klaaswaal
Kleve
Kloetinge
Kloosterburen
Klundert
Koedijk
Kolhorn
Kollum
Kortrijk
Koudekerk aan den Rijn
Koudum
Kranenburg
Kruiningen
Lage Vuursche
Landgraaf
Laren
Laren (Gelderland)
Leerdam
Leersum
Leeuwarden
Leffinge
Leiden
Leidschendam
Lelystad
Lemmer
Leusden
Leuven
Lewedorp
Lichtenvoorde
Lierop
Limmen
Linschoten
Lisse
Lisserbroek
Lochem
Lommel
Losdorp
Luik
Maarssen
Maassluis
Maastricht
Made
Mechelen
Medemblik
Meerhout
Megen
Melderslo
Meppel
Middelbeers
Middelburg
Middelburg (Maldegem)
Middelharnis
Middelstum
Middenbeemster
Mierlo
Mill
Millingen aan de Rijn
Mol
Mons
Monster
Montfort
Moordrecht
Munchen
Musselkanaal
Naaldwijk
Naarden
Namur
Nederweert
Nieuw- en Sint Joosland
Nieuwegein
Nieuwendijk
Nieuwkoop
Nieuwkuijk
Nijkerk
Nijmegen
Nijverdal
Noordlaren
Noordwelle
Noordwijk
Nootdorp
Norg
Notter
Nuenen
Nunspeet
Oegstgeest
Oirschot
Oisterwijk
Oldenzaal
Ommen
Oost-Souburg
Oostburg
Oostende
Oosterbeek
Oosterhout
Oosterlittens
Oostzaan
Oss
Otterlo
Ottersum
Oudebildtzijl
Oudenbosch
Oudenhoorn
Ouderkerk aan de Amstel
Oudesluis
Oudewater
Overasselt
Overveen
Panningen
Papendrecht
Peer
Peize
Pijnacker
Purmerend
Putten
Puurs-Sint-Amands
Raalte
Reeuwijk
Renesse
Reusel
Rheden
Rhenen
Ridderkerk
Rijen
Rijssen
Rijswijk
Rilland
Roden
Roderwolde
Roelofarendsveen
Roermond
Roeselare
Rolde
Roosendaal
Rosmalen
Rotterdam
Rozendaal
Sambeek
Santpoort-Noord
Sappemeer
Sassenheim
Schagen
Schaijk
Schalkhaar
Scheveningen
Schiedam
Schijndel
Schipluiden
Schoonhoven
Sevenum
Sijbrandahuis
Sint-Niklaas
Sittard
Sliedrecht
Sneek
Soest
Someren
Son en Breugel
Spaarnwoude
Spanbroek
Spijkenisse
Stadskanaal
Steenwijk
Stieltjeskanaal
Tegelen
Terneuzen
Terschelling
Texel
Tholen
Tiel
Tilburg
Tolkamer
Torhout
Turnhout
Twello
Twisk
Ubbergen
Uden
Ugchelen
Uitgeest
Ulft
Ulvenhout
Urk
Utrecht
Valkenburg
Valkenswaard
Valthermond
Veendam
Veenendaal
Veenhuizen
Veere
Veghel
Veldhoven
Velp
Velsen-Noord
Venlo
Venray
Verviers
Vianen
Vierakker
Vierlingsbeek
Vlaardingen
Vlieland
Vlissingen
Volendam
Vollenhove
Voorburg
Voorschoten
Voorst
Vorden
Vosselaar
Vroomshoop
Vught
Vuren
Waalwijk
Waddinxveen
Wageningen
Wanneperveen
Waregem
Warmenhuizen
Warmond
Warnsveld
Wassenaar
Wateringen
Weerselo
Weert
Weesp
Weeze
Werchter
Westbeemster
Westelbeers
Westwoud
Wier
Wieringerwerf
Wijchen
Wijk aan Zee
Wijk bij Duurstede
Wilrijk
Winschoten
Winsum
Winterswijk
Wiuwert
Woerden
Wormer
Woudrichem
Zaandam
Zaltbommel
Zand ('t Zand)
Zandvoort
Zeewolde
Zeist
Zenderen
Zevenaar
Zevenbergen
Zierikzee
Zoetermeer
Zoeterwoude
Zottegem
Zuid-Beijerland
Zuidlaren
Zuidwolde (Drenthe)
Zuidwolde (Groningen)
Zundert
Zutphen
Zwaag
Zwijndrecht
Zwijndrecht
Zwolle
Starting from:
-- Date --
28/03/2024 - Thursday
29/03/2024 - Friday
30/03/2024 - Saturday
31/03/2024 - Sunday
01/04/2024 - Monday
02/04/2024 - Tuesday
03/04/2024 - Wednesday
04/04/2024 - Thursday
05/04/2024 - Friday
06/04/2024 - Saturday
07/04/2024 - Sunday
08/04/2024 - Monday
09/04/2024 - Tuesday
10/04/2024 - Wednesday
11/04/2024 - Thursday
12/04/2024 - Friday
13/04/2024 - Saturday
14/04/2024 - Sunday
15/04/2024 - Monday
16/04/2024 - Tuesday
17/04/2024 - Wednesday
18/04/2024 - Thursday
19/04/2024 - Friday
20/04/2024 - Saturday
21/04/2024 - Sunday
22/04/2024 - Monday
23/04/2024 - Tuesday
24/04/2024 - Wednesday
25/04/2024 - Thursday
26/04/2024 - Friday
27/04/2024 - Saturday
28/04/2024 - Sunday
29/04/2024 - Monday
30/04/2024 - Tuesday
01/05/2024 - Wednesday
02/05/2024 - Thursday
03/05/2024 - Friday
04/05/2024 - Saturday
05/05/2024 - Sunday
06/05/2024 - Monday
07/05/2024 - Tuesday
08/05/2024 - Wednesday
09/05/2024 - Thursday
10/05/2024 - Friday
11/05/2024 - Saturday
12/05/2024 - Sunday
13/05/2024 - Monday
14/05/2024 - Tuesday
15/05/2024 - Wednesday
16/05/2024 - Thursday
17/05/2024 - Friday
18/05/2024 - Saturday
19/05/2024 - Sunday
20/05/2024 - Monday
21/05/2024 - Tuesday
22/05/2024 - Wednesday
23/05/2024 - Thursday
24/05/2024 - Friday
25/05/2024 - Saturday
26/05/2024 - Sunday
27/05/2024 - Monday
28/05/2024 - Tuesday
29/05/2024 - Wednesday
30/05/2024 - Thursday
31/05/2024 - Friday
01/06/2024 - Saturday
02/06/2024 - Sunday
03/06/2024 - Monday
04/06/2024 - Tuesday
05/06/2024 - Wednesday
06/06/2024 - Thursday
07/06/2024 - Friday
08/06/2024 - Saturday
09/06/2024 - Sunday
10/06/2024 - Monday
11/06/2024 - Tuesday
12/06/2024 - Wednesday
13/06/2024 - Thursday
14/06/2024 - Friday
15/06/2024 - Saturday
16/06/2024 - Sunday
17/06/2024 - Monday
18/06/2024 - Tuesday
19/06/2024 - Wednesday
20/06/2024 - Thursday
21/06/2024 - Friday
22/06/2024 - Saturday
23/06/2024 - Sunday
24/06/2024 - Monday
25/06/2024 - Tuesday
Next day
North Holland
North Brabant
Gelderland
South Holland
Limburg
Utrecht
Overijssel
Zeeland
Flevoland
Friesland
Drenthe
Groningen
North Rhine-Westphalia
Flanders
Brussels
Walloon Region
Bavaria
Add event
Thursday 28 March 2024
Breda
Na het einde - Marmoucha
Breda,
Breda - diverse locaties
Th 28/03
GEUBELS gaat in Bad
Breda,
Chassé Theater
Th 28/03
HEAT
Breda,
Chassé Theater
Th 28/03
Na het einde
Breda,
Chassé Theater
Th 28/03
Izo Fitzroy
Breda,
Mezz
Th 28/03
Schilderen met aquarel
Breda,
Nieuwe Veste
Th 28/03
Kunst & Tech Café II (locatie Uitvindfabriek)
Breda,
Nieuwe Veste
Th 28/03
Friday 29 March 2024
W/ de Componist, Nathan Storm 23:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Fr 29/03
Lucha Libre - Reggaeton Edition 23:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Fr 29/03
Ik blijf bij je
Breda,
Chassé Theater
Fr 29/03
Sound of Europe presents: Antonio Lizana
Breda,
Mezz
Fr 29/03
Rootsriders ft. Mo Ali
Breda,
Mezz
Fr 29/03
Kiekeboek!
Breda,
Nieuwe Veste
Fr 29/03
Saturday 30 March 2024
W/ Lin.c, Yones, Samir Sami 23:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Sa 30/03
Diggy Dex
Breda,
Breda - diverse locaties
Sa 30/03
Girls Goin’ Wild Invites Diaz&bruno 23:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Sa 30/03
Marlene
Breda,
Chassé Theater
Sa 30/03
30 March, 2024 - Clipcafé - Elke laatste zaterdag van de maand! - 21:00
Breda,
de Bommel
Sa 30/03
Sunday 31 March 2024
Stek Breda bestaat 10 jaar (of was het nou 9)
Breda,
Breda - diverse locaties
Su 31/03
All of me
Breda,
Chassé Theater
Su 31/03
POB Parade
Breda,
Mezz
Su 31/03
31 March, 2024 - Clipcafé Gr80test Hits - 20:00
Breda,
de Bommel
Su 31/03
Monday 01 April 2024
Bonte avond op de boerderij (2+)
Breda,
Chassé Theater
Mo 01/04
Tuesday 02 April 2024
Maestro Morricone
Breda,
Chassé Theater
Tu 02/04
Prinselijk Uurtje
Breda,
Nieuwe Veste
Tu 02/04
Silent Book Club
Breda,
Nieuwe Veste
Tu 02/04
Workshop Lasersnijden Makersbase
Breda,
Nieuwe Veste
Tu 02/04
Wednesday 03 April 2024
Theatertour
Breda,
Chassé Theater
We 03/04
BAS. 10+
Breda,
Chassé Theater
We 03/04
Kickstart
Breda,
Mezz
We 03/04
LOUD! Creative writing and presenting yourself authentically (students only)
Breda,
Nieuwe Veste
We 03/04
Thursday 04 April 2024
Rhythm & Flow
Breda,
Chassé Theater
Th 04/04
Blow the wind easterly
Breda,
Chassé Theater
Th 04/04
Tusky
Breda,
Mezz
Th 04/04
Siriana, mijn vriendin
Breda,
Podium Bloos
Th 04/04
Friday 05 April 2024
Hop On Hop Off Festival 2024 16:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Fr 05/04
Club15 presents: Alu Sessions 20:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Fr 05/04
Ode aan André Haze sr
Breda,
Breda - diverse locaties
Fr 05/04
Ode aan André Hazes sr.
Breda,
Breda - diverse locaties
Fr 05/04
De Sprong
Breda,
Chassé Theater
Fr 05/04
Prikkeldraad
Breda,
Mezz
Fr 05/04
Dawn Brothers
Breda,
Mezz
Fr 05/04
Kamermuziek Breda: Isabelle van Keulen Ensemble
Breda,
Nieuwe Veste
Fr 05/04
Saturday 06 April 2024
Club Catchy Invites Bilal Wahib 23:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Sa 06/04
Illuminate - Breda 14:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Sa 06/04
40up Let's Dance Again 20:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Sa 06/04
Hop On Hop Off Festival 2024 13:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Sa 06/04
Stille Disco - Graanbeurs Breda 22:30
Breda,
Breda - diverse locaties
Sa 06/04
Nieuwe show
Breda,
Chassé Theater
Sa 06/04
Wildbloei
Breda,
Chassé Theater
Sa 06/04
40UP
Breda,
Mezz
Sa 06/04
Jet van der Steen & Lola Cedès
Breda,
Mezz
Sa 06/04
Tiuri Speelplaats presenteert:
Breda,
Podium Bloos
Sa 06/04
Sunday 07 April 2024
Hop On Hop Off Festival 2024 13:00
Breda,
Breda - diverse locaties
Su 07/04
WAS (2+)
Breda,
Chassé Theater
Su 07/04
Bart van Liemt
Breda,
Mezz
Su 07/04
Tiuri Speelplaats presenteert:
Breda,
Podium Bloos
Su 07/04
Tuesday 09 April 2024
MADRIGALS
Breda,
Chassé Theater
Tu 09/04
Belcrum Bios: Past Lives
Breda,
Podium Bloos
Tu 09/04
Wednesday 10 April 2024
Jesus Christ Superstar
Breda,
Chassé Theater
We 10/04
Gewoon Roué
Breda,
Chassé Theater
We 10/04
Thursday 11 April 2024
Laurens Martin
Breda,
Mezz
Th 11/04
Close to Harmony
Breda,
Podium Bloos
Th 11/04
Friday 12 April 2024
Sound of Europe
Breda,
Mezz
Fr 12/04
Saturday 13 April 2024
Sound of Europe
Breda,
Mezz
Sa 13/04
Monday 15 April 2024
Quiz’M
Breda,
Mezz
Mo 15/04
Wednesday 17 April 2024
Kickstart
Breda,
Mezz
We 17/04
Thursday 18 April 2024
De Kraaien
Breda,
Mezz
Th 18/04
Podiumproeverij
Breda,
Podium Bloos
Th 18/04
Friday 19 April 2024
Queen’s Pleasure
Breda,
Mezz
Fr 19/04
Hygge Festival
Breda,
Mezz
Fr 19/04
Saturday 20 April 2024
BRUUT!
Breda,
Mezz
Sa 20/04
The Underground Soul Train
Breda,
Mezz
Sa 20/04
Sunday 21 April 2024
De Kift
Breda,
Mezz
Su 21/04
Thursday 25 April 2024
BSO x Bricks
Breda,
Mezz
Th 25/04
Friday 26 April 2024
Koningsnacht
Breda,
Mezz
Fr 26/04
Sunday 28 April 2024
28 April, 2024 - Jamsessie 2.0 met De Boys - 20:00
Breda,
de Bommel
Su 28/04
Wednesday 01 May 2024
Kickstart – Masterclass Studio
Breda,
Mezz
We 01/05
Friday 03 May 2024
Dead Duck releaseparty
Breda,
Mezz
Fr 03/05
T & SUGAH with Friends
Breda,
Mezz
Fr 03/05
Saturday 04 May 2024
Sangoma Night
Breda,
Mezz
Sa 04/05
Sunday 05 May 2024
Reverend Peyton’s Big Damn Band
Breda,
Mezz
Su 05/05
Tuesday 07 May 2024
Orphée et Eurydice
Breda,
Chassé Theater
Tu 07/05
Friday 10 May 2024
Legends of Rock
Breda,
Mezz
Fr 10/05
BSO x Berzerk
Breda,
Mezz
Fr 10/05
Saturday 11 May 2024
Coffey Fest
Breda,
Mezz
Sa 11/05
Babs
Breda,
Mezz
Sa 11/05
39Graden Festival
Breda,
Podium Bloos
Sa 11/05
Sunday 12 May 2024
Noa Lee
Breda,
Mezz
Su 12/05
Wednesday 15 May 2024
Kickstart
Breda,
Mezz
We 15/05
Thursday 16 May 2024
Flaire
Breda,
Mezz
Th 16/05
Friday 17 May 2024
Het Storioni Trio in Beethovens Tripleconcert
Breda,
Chassé Theater
Fr 17/05
VroegZat
Breda,
Mezz
Fr 17/05
Verbraak | Van Bijnen
Breda,
Mezz
Fr 17/05
Saturday 18 May 2024
Ik Zie U Graag
Breda,
Mezz
Sa 18/05
Sunday 19 May 2024
Ik Zie U Graag
Breda,
Mezz
Su 19/05
Friday 24 May 2024
Het is Laat
Breda,
Mezz
Fr 24/05
De Staat van Babylon
Breda,
Podium Bloos
Fr 24/05
Saturday 25 May 2024
GUIDO
Breda,
Mezz
Sa 25/05
Sunday 26 May 2024
Supersister
Breda,
Mezz
Su 26/05
Navigate
Breda,
Mezz
Su 26/05
Wednesday 29 May 2024
Mondo Generator
Breda,
Mezz
We 29/05
Thursday 30 May 2024
Tim Akkerman x Waalse Kerk
Breda,
Mezz
Th 30/05
Friday 31 May 2024
Punkrock Riot
Breda,
Mezz
Fr 31/05
Saturday 01 June 2024
BSO x Young Ones Rock On
Breda,
Mezz
Sa 01/06
Sunday 02 June 2024
Willem Ardui
Breda,
Mezz
Su 02/06
Friday 07 June 2024
Koosje
Breda,
Mezz
Fr 07/06
Waylon
Breda,
Mezz
Fr 07/06
Saturday 08 June 2024
Awash & Juneville
Breda,
Mezz
Sa 08/06
80’s Verantwoord
Breda,
Mezz
Sa 08/06
Sunday 09 June 2024
Daniel Young
Breda,
Mezz
Su 09/06
Wednesday 12 June 2024
Kickstart
Breda,
Mezz
We 12/06
Thursday 13 June 2024
The Shivas
Breda,
Mezz
Th 13/06
Saturday 15 June 2024
DIVICIOUX
Breda,
Mezz
Sa 15/06
Aan de oevers van de schaduw
Breda,
Podium Bloos
Sa 15/06
Sunday 16 June 2024
Aan de oevers van de schaduw
Breda,
Podium Bloos
Su 16/06
Thursday 20 June 2024
Slim Cessna’s Auto Club
Breda,
Mezz
Th 20/06
Friday 21 June 2024
40UP
Breda,
Mezz
Fr 21/06
Wednesday 26 June 2024
Kickstart
Breda,
Mezz
We 26/06
Friday 28 June 2024
At the movies: Flying Heroes
Breda,
Chassé Theater
Fr 28/06
HYPNO
Breda,
Mezz
Fr 28/06
Sunday 30 June 2024
Toontje Lager
Breda,
Mezz
Su 30/06
Tuesday 02 July 2024
Black Lips
Breda,
Mezz
Tu 02/07
Friday 23 August 2024
Blonde Redhead
Breda,
Mezz
Fr 23/08
Sunday 01 September 2024
Just like Elton
Breda,
Mezz
Su 01/09
Sunday 15 September 2024
Def Americans
Breda,
Mezz
Su 15/09
Thursday 19 September 2024
The Slackers
Breda,
Mezz
Th 19/09
Friday 20 September 2024
The Spunyboys
Breda,
Mezz
Fr 20/09
Friday 27 September 2024
Crazy Little Things
Breda,
Mezz
Fr 27/09
Thursday 03 October 2024
Martijn Fischer Zingt Hits van Hazes
Breda,
Mezz
Th 03/10
Friday 04 October 2024
Ambitus: AMIMEA
Breda,
Mezz
Fr 04/10
Monday 07 October 2024
Crash Test Dummies
Breda,
Mezz
Mo 07/10
Wednesday 09 October 2024
WIES
Breda,
Mezz
We 09/10
Friday 18 October 2024
Pink Project
Breda,
Mezz
Fr 18/10
Friday 25 October 2024
Rens, Jaïr & Ome Uncle
Breda,
Mezz
Fr 25/10
Friday 01 November 2024
JOHAN
Breda,
Mezz
Fr 01/11
Thursday 07 November 2024
Fleetwood Mac: Gold Dust Women
Breda,
Mezz
Th 07/11
Friday 22 November 2024
The Fortunate Sons
Breda,
Mezz
Fr 22/11
Friday 20 December 2024
Legends of Rock
Breda,
Mezz
Fr 20/12
Saturday 21 December 2024
The Dirty Daddies
Breda,
Mezz
Sa 21/12
Languages
Nederlands
English